Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Josefin Ylitulkkila

Josefin Ylitulkkila

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
Övertorneå, Övertorneå kommun
Idag

Krookskavägen 15

Villa
Övertorneå, Övertorneå kommun
Fastighetsbyrån Haparanda
750 000 kr
125 + 58 m²
5 rum
1 399 m² tomt
Fastighetsbyrån Haparanda
Fastighetsbyrån Haparanda
Juoksengi, Övertorneå kommun
Tor 21 maj

Vyönivägen 19

Villa
Juoksengi, Övertorneå kommun
Fastighetsbyrån Haparanda
425 000 kr
81 + 81 m²
3 rum
1 155 m² tomt
Fastighetsbyrån Haparanda
Fastighetsbyrån Haparanda
Övertorneå, Övertorneå kommun
Idag

Gamla vägen 4A

Lägenhet
Övertorneå, Övertorneå kommun
Fastighetsbyrån Haparanda
50 000 kr
47,5 m²
1 rum
vån 2/2
3 738 kr/mån
1 053 kr/m²
Fastighetsbyrån Haparanda
Fastighetsbyrån Haparanda
Övertorneå, Övertorneå kommun

Lingonvägen 15

Villa
Övertorneå, Övertorneå kommun
Fastighetsbyrån Haparanda
1 050 000 kr
161 m²
4 rum
952 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Haparanda
Fastighetsbyrån Haparanda

Visar alla 4