Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Kimberly Ridderskans

Kimberly Ridderskans

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026

Vendelsö skolväg 2

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

64 m²

2 rum

4 525 kr/mån

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

25 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Växelbruksvägen 100 , Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Växelbruksvägen 100

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

92 m²

4 rum

5 058 kr/mån

Slutpris 2 950 000 kr-5 %

32 065 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Getporsvägen 7

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

73,5 m²

3 rum

5 663 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

31 224 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Kvartärvägen 25

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

60 m²

2 rum

5 152 kr/mån

Slutpris 1 425 000 kr-2 %

23 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Korsmyravägen 27, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Korsmyravägen 27

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

120 m²

4 rum

3 059 m²

Slutpris 3 950 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Växelbruksvägen 71, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Växelbruksvägen 71

Villa
Västerhaninge, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

121 m²

5 rum

5 974 kr/mån

Slutpris 4 100 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Backvägen 13

Lägenhet
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

42,5 m²

1 rum

3 805 kr/mån

Slutpris 1 030 000 kr-6 %

24 235 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 mar. 2026

Lyckebyvägen 79

Villa
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

69+69 m²

5 rum

2 890 m²

Slutpris 3 810 000 kr+32 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Svartbäckens by 326, Vendelsömalm, Haninge kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Svartbäckens by 326

Radhus
Vendelsömalm, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

104+61 m²

6 rum

159 m²

Slutpris 3 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Kolonilottsvägen 3, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 7 feb. 2026

Kolonilottsvägen 3

Radhus
Tungelsta, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

155 m²

5 rum

7 548 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 450 000 kr-3 %

22 258 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Stora Hundens gata 615

Radhus
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

133 m²

6 rum

248 m²

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jan. 2026

Oxens gata 242

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

80 m²

3 rum

7 942 kr/mån

Slutpris 995 000 kr±0 %

12 438 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Lyngsåsa 4, Dalarö, Haninge kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Lyngsåsa 4

Lägenhet
Dalarö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

82,5 m²

3 rum

5 678 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr-6 %

54 545 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Sturebergsvägen 5

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

58 m²

2 rum

3 973 kr/mån

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

32 672 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026

Tyrs väg 10

Villa
Ösmo, Nynäshamns kommun
Fastighetsbyrån Nynäshamn

135 m²

5 rum

702 m²

Slutpris 3 795 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Fastighetsbyrån Nynäshamn
Söderbytorpsgatan 48, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Söderbytorpsgatan 48

Radhus
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

115 m²

5 rum

218 m²

Slutpris 4 895 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jan. 2026

Lodjurets gata 271

Radhus
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

133 m²

5 rum

220 m²

Slutpris 3 650 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Lejonets gata 386, Brandbergen, Haninge kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Lejonets gata 386

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

66 m²

2 rum

5 382 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 223 000 kr+2 %

18 530 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025

Myrmalmsringen 36

Radhus
Söderby, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

117 m²

4 rum

165 m²

Slutpris 4 200 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 nov. 2025

Folkparken 14

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

58 m²

2 rum

4 557 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

30 172 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Kvarntorpsvägen 19

Villa
Vega, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

76+76 m²

4 rum

1 014 m²

Slutpris 6 200 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Järnåldersringen 677

Radhus
Söderby, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

111 m²

4 rum

5 749 kr/mån

Slutpris 3 300 000 kr-3 %

29 730 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Vendelsömalmsvägen 203

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

81,5 m²

3 rum

5 610 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

19 571 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Vallavägen 356

Radhus
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

105 m²

4 rum

184 m²

Slutpris 3 820 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 okt. 2025

Midgårdsvägen 40

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Fastighetsbyrån Haninge

24,5 m²

1 rum

1 951 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-7 %

48 980 kr/m²

Fastighetsbyrån Haninge
Fastighetsbyrån Haninge

Visar 1 - 25 av 44