- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
- Valencia Can
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
- NR 1 I HELA SVERIGE Q3 2023 (Reco)
- TOPP 10 BOSTADSRÄTTSMÄKLARE SVERIGE 2024 (Fastighetsbyrån)
- Mest trovärdig Q3 2023 SVERIGE (Reco)
- Mest rekommenderad SVERIGE Q3 2023 (Reco)
- Mest trovärdig Stockholms län Q3 2023 (Reco)
- Mest rekommenderad 2024 Liljeholmen (Reco)
- Bäst betyg 2024 Liljeholmen (Reco)
- Mest trovärdig 2024 Liljeholmen (Reco)
- Bäst betyg 2024 Midsommarkransen (Reco)
- Mest rekommenderad 2024 Midsommarkransen (Reco)
- Mest trovärdig 2024 Midsommarkransen (Reco)
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vinodlargatan 6
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
48,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 010 000 kr
82 680 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Fågelsångsvägen 13
Gröndal, Stockholms kommun
101 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 7 600 000 kr±0 %
75 248 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Tångvägen 33, vån 3/3
Hökmossen/telefonplan, Stockholms kommun
54,5 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 2 550 000 kr+2 %
46 789 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Tegelbruksvägen 8A
Midsommarkransen, Stockholms kommun
48 m²
2 rum
Slutpris 3 400 000 kr+14 %
70 833 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Sjöviksbacken 20
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
85 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 110 000 kr+4 %
71 882 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Nybohovsbacken 67
Liljeholmen, Stockholms kommun
59 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 700 000 kr+6 %
62 712 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Vinodlargatan 11
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
84,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 330 000 kr+6 %
74 911 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Telefonvägen 15, 2 tr
Telefonplan, Stockholms kommun
83 m²
3,5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 5 900 000 kr-2 %
71 084 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
Maps Data: Google © 2026
Stjernströms väg 11
Örnsberg/aspudden, Stockholms kommun
107,9 m²
5 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 5 500 000 kr-3 %
50 973 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Cedergrensvägen 39
Midsommarkransen/Telefonplan, Stockholms kommun
51 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 3 460 000 kr+16 %
67 843 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Nybodaringen 103
Nybodahöjden/Liljeholmen, Stockholms kommun
75 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 5 300 000 kr+6 %
70 667 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Bryggvägen 17
Gröndal, Stockholms kommun
45 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 3 325 000 kr+11 %
73 889 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Sjöviksbacken 5, vån 11
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
63 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 100 000 kr+9 %
96 825 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Kyndelsmässogränd 16, 2 tr
Midsommarkransen, Stockholms kommun
42 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 950 000 kr+6 %
70 238 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Bäckvägen 42
Midsommarkransen, Stockholms kommun
59 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 475 000 kr+12 %
58 898 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Tellusgatan 4C
Telefonplan, Stockholms kommun
74 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 960 000 kr-1 %
53 514 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Boktryckarvägen 5
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
25 m²
1 rum
- Balkong
Slutpris 1 850 000 kr+9 %
74 000 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Sjöviksvägen 114
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
35 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 050 000 kr+5 %
87 143 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Storsegelvägen 10
Gröndal, Stockholms kommun
90 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 6 700 000 kr+3 %
74 444 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Cedergrensvägen 47
Midsommarkransen, Stockholms kommun
51 m²
2 rum
Slutpris 3 350 000 kr+5 %
65 686 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Sjöviksvägen 144
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
52 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 4 265 000 kr+4 %
82 019 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Tombolavägen 8
Västberga / Telefonplan, Stockholms kommun
51 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 500 000 kr+9 %
49 020 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Cirkusvägen 11
Västberga / Telefonplan, Stockholms kommun
53 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 2 700 000 kr+8 %
50 943 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Prylvägen 15
Telefonplan, Stockholms kommun
86+51 m²
3 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 7 695 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö

Storsegelvägen 8
Gröndal, Stockholms kommun
80 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 7 100 000 kr+4 %
88 750 kr/m²
Fastighetsbyrån Hägersten/Älvsjö
Visar 26 - 50 av 52