Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Gotland

Fastighetsbyrån Gotland

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Väpnargatan 3, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Väpnargatan 3

Villa
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

175 m²

7 rum

964 m²

Slutpris 4 500 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Bergmansgatan 30, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Bergmansgatan 30

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

55 m²

2 rum

4 075 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr-10 %

32 727 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Othem Kviende 510, Norra Gotland, Gotlands kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Othem Kviende 510

Villa
Norra Gotland, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

85+54 m²

4 rum

3 277 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 sep. 2025

Burgsvik - Öja Björklunda 233

Fritidshus
Burgsvik, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

68+5 m²

2 742 m²

Slutpris 2 500 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Halsjärnsgatan 4, Visby, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Halsjärnsgatan 4, Visby

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

64 m²

2 rum

4 372 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-5 %

28 906 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Östra Sömmerskestigen 22

Villa
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

122 m²

5 rum

220 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Snäckbacken 48 B, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Snäckbacken 48 B

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

81 m²

3 rum

6 334 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr±0 %

48 765 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Greta Arwidssons Gata 42A, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Greta Arwidssons Gata 42A

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

55 m²

2 rum

4 437 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-5 %

33 636 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Snäckgärdsvägen 56

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

60 m²

3 rum

5 665 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr-7 %

45 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Grötlingbo Sigsarve 505, Södra Gotland, Gotlands kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Grötlingbo Sigsarve 505

Fritidshus
Södra Gotland, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

85 m²

4 rum

5 740 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 250 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 aug. 2025

Sören Norrbys väg 1

Villa
Norra Gotland, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

64+24 m²

4 rum

1 006 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Littorinavägen 18

Tomt
Norra Gotland, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

605 m²

Slutpris 1 625 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Hangvar Flenvike 931, Norra Gotland, Gotlands kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Hangvar Flenvike 931

Villa
Norra Gotland, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

80 m²

4 rum

5 211 m²

Slutpris 3 850 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Pilängsgatan 19B, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Pilängsgatan 19B

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

88,9 m²

3 rum

5 867 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 900 000 kr±0 %

43 870 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Kolgårdsgatan 11, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Kolgårdsgatan 11

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

51 m²

2 rum

3 420 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr±0 %

37 255 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 aug. 2025

Humlegårdsvägen 5

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

65 m²

2 rum

4 714 kr/mån

Slutpris 2 400 000 kr-2 %

36 923 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Västergarn Mafrids 756, Västra Gotland, Gotlands kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Västergarn Mafrids 756

Fritidshus
Västra Gotland, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

50+12 m²

2 rum

2 937 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 500 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Martallsgatan 9, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 15 jul. 2025

Martallsgatan 9

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

65 m²

2 rum

4 107 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-13 %

26 154 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Myrstigen 7, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Myrstigen 7

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

90 m²

4 rum

4 528 kr/mån

Slutpris 3 200 000 kr±0 %

35 556 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Greta Arwidssons Gata 42B, Visby, Gotlands kommun
  • Såld 7 jul. 2025

Greta Arwidssons Gata 42B

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

84 m²

4 rum

6 776 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr±0 %

32 738 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Greta Arwidssons Gata 44E

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

84 m²

4 rum

6 776 kr/mån

Slutpris 2 525 000 kr-11 %

30 060 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jul. 2025

Persgatan 10

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

41,2 m²

1 rum

3 280 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

36 408 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Rute Puttersjaus 290, Norra Gotland, Gotlands kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Rute Puttersjaus 290

Fritidshus
Norra Gotland, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

91+74 m²

3 rum

3 999 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Ravinstigen 7

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

76 m²

2 rum

3 775 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 395 000 kr±0 %

44 671 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Jungmansgatan 138

Lägenhet
Visby, Gotlands kommun
Fastighetsbyrån Gotland

78 m²

3 rum

4 425 kr/mån

Slutpris 1 750 000 kr-7 %

22 436 kr/m²

Fastighetsbyrån Gotland
Fastighetsbyrån Gotland

Visar 51 - 75 av 91