Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Khaibar Khisrawi

Khaibar Khisrawi

Om mig

Att du ska vilja rekommendera mig vidare, är mitt mål vid varje försäljning. Med mig som mäklare får du en genomtänkt plan, hög tillgänglighet och ett stort personligt engagemang från första tanke på att byta bostad till processens sista steg.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Lillekärr Norra 63

Radhus
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

77,8 m²

3 rum

6 059 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 625 000 kr+1 %

33 740 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 okt. 2025

Lillekärr Norra 167

Radhus
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

112,2 m²

4 rum

8 025 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 050 000 kr+5 %

27 184 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Sägengatan 24

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

83,4 m²

3 rum

6 047 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

22 182 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 sep. 2025

Heidenstams gata 11

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

80 m²

3 rum

5 448 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr-14 %

15 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Långängen 1B

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

54,5 m²

2 rum

3 591 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

43 119 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Sagogången 16

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

63 m²

2 rum

4 319 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-9 %

24 603 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Olshammarsgatan 12

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

68 m²

3 rum

4 597 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

24 926 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Övralidsgatan 15

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

91 m²

4 rum

6 194 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-9 %

15 934 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Körkarlens Gata 17

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

86,8 m²

4 rum

6 549 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

20 680 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Sonettgatan 5

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

63 m²

2 rum

4 580 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 440 000 kr-4 %

22 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Mårbackagatan 2

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

42,7 m²

1,5 rum

3 829 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr+5 %

29 274 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jul. 2025

Sagogången 11

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

69,5 m²

2 rum

4 496 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 290 000 kr±0 %

18 561 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Vallfrögatan 12

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

33 m²

1 rum

2 677 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 470 000 kr-2 %

44 545 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Sankt Jörgens väg 28F

Lägenhet
Sankt Jörgen, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

40 m²

1 rum

2 583 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

37 375 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jun. 2025

Lantmannagatan 7

Lägenhet
Centrala Hisingen, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

57 m²

2 rum

3 216 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-3 %

46 491 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Övralidsgatan 25

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

60 m²

2 rum

4 337 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 520 000 kr-2 %

25 333 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Lindholmsallén 26B

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

40+16 m²

1,5 rum

3 099 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 525 000 kr+1 %

63 125 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Akkas gata 34

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

74,3 m²

3 rum

5 527 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr+7 %

21 534 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Sägengatan 1, Hisings Backa, Göteborgs kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Sägengatan 1

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

81,9 m²

3 rum

5 819 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

20 147 kr/m²

Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen
Fastighetsbyrån Göteborg - Hisingen

Visar 26 - 44 av 44