Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Elmedina Hodzic

Elmedina Hodzic

Om mig

Elmedina Hodzic är fastighetsmäklare med fullt fokus på Eriksberg och Lindholmen. Hon har god lokalkännedom och arbetar målmedvetet med höga ambitioner och tydligt resultatfokus. Med noggrannhet, engagemang och rak kommunikation skapar hon trygga och väl genomförda bostadsaffärer från start till mål.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 79 Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 79 Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 79 Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 79 Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 79 Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 5

Östra Eriksbergsgatan 79

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
2 795 000 kr
57,6 m²
2 rum
vån 7/8
3 165 kr/mån
48 524 kr/m²

Välkommen till denna stilfulla 2 rok om 57,6 kvm, belägen på våning 6 av 7. Här erbjuds ett fantastiskt ljusinsläpp, genomgående mörkt golv och en välplanerad bostad med sociala och privata ytor i perfekt balans. Du välkomnas av en rymlig hall med goda avhängningsmöjligheter och smart förvaring som skapar ett ordnat första intryck. Direkt från hallen nås det rofyllda sovrummet, generöst i…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
1 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 85a Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 85a Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 85a Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 85a Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Östra Eriksbergsgatan 85a Eriksberg, Göteborgs kommun - bild 5

Östra Eriksbergsgatan 85a

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
3 295 000 kr
61 m²
1 rum
vån 7/7
3 562 kr/mån
54 016 kr/m²

På attraktiva Östra Eriksbergsgatan 85A presenteras en stilren och välplanerad 1 rok om 62 kvm, belägen högst upp på våning 7 av 7. Det höga läget ger ett generöst ljusinsläpp och en luftig atmosfär, där den öppna planlösningen skapar goda ytor för både vardag och umgänge. Bostaden präglas av genomgående ekparkett och smakfullt målade väggar i harmoniska kulörer, vilket ger ett enhetligt och…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
1 rum lägenhet på Götaverksgatan 20 Lindholmen, Göteborgs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Götaverksgatan 20 Lindholmen, Göteborgs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Götaverksgatan 20 Lindholmen, Göteborgs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Götaverksgatan 20 Lindholmen, Göteborgs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Götaverksgatan 20 Lindholmen, Göteborgs kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:00

Götaverksgatan 20

Lägenhet
Lindholmen, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
2 295 000 kr
34,5 m²
1 rum
vån 11/16
2 784 kr/mån
66 522 kr/m²

Högt upp i huset väntar denna unika hörnlägenhet med maximalt ljusinsläpp och panoramavyer som fångar Göteborg från sin allra bästa sida. De stora fönsterpartierna i flera väderstreck släpper in ett fantastiskt solljus som fyller bostaden med rymd och energi. Från våning 11 av 16 njuter du av en svårslagen utsikt över den glittrande älven, ett boende som verkligen sticker ut och erbjuder det…

Premium
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
Eriksberg, Göteborgs kommun

Sörhallstorget 29

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
4 995 000 kr
86 m²
3 rum
4 427 kr/mån
58 081 kr/m²
Uteplats
Hiss
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
Eriksberg, Göteborgs kommun
Sön 24 maj kl 12:00

Lindholmshamnen 2

Lägenhet
Eriksberg, Göteborgs kommun
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
6 195 000 kr
127 m²
4 rum
vån 3/7
8 280 kr/mån
48 780 kr/m²
Balkong
Hiss
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg
Fastighetsbyrån Göteborg - Eriksberg

Visar alla 5