Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Marcus Sundberg

Marcus Sundberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:00

Mariagatan 8

Lägenhet
Forsbacka, Gävle kommun
Fastighetsbyrån Gävle
690 000 kr
72,4 m²
3 rum
vån 1/3
5 939 kr/mån
9 530 kr/m²

Välkommen till en unik trea belägen endast en halvtrappa upp! Här erbjuds ett boende som i området sticker ut med sina 72 kvm med generösa ytor. Lägenheten har en genomtänkt planlösning med ett trivsamt vardagsrum, två bra sovrum samt ett kök som erbjuder gott om arbetsyta och förvaring. Det större sovrummet rymmer enkelt en dubbelsäng och förvaring, medan det mindre passar utmärkt som barnrum,…

Premium
Fastighetsbyrån Gävle
Fastighetsbyrån Gävle
2 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Mariagatan 8 Forsbacka, Gävle kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:30

Mariagatan 8

Lägenhet
Forsbacka, Gävle kommun
Fastighetsbyrån Gävle
525 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 3/3
4 471 kr/mån
9 633 kr/m²

Välkommen till fina Forsbacka och Mariagatan 8! Här väntar en välplanerad och trivsam tvårummare om 54 kvm, belägen högst upp i huset där ljuset flödar in och där du kan njuta av solens strålar från en härlig balkong i bästa söderläge. Bostaden har ett ljust kök med gott om arbetsyta och plats för matbord intill burspråket. Vardagsrummet är luftigt med utgång till balkongen och sovrummet är…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Gävle
Fastighetsbyrån Gävle
3 rum radhus på Krusbärsvägen 14 D Sätra, Gävle kommun - bild 1
3 rum radhus på Krusbärsvägen 14 D Sätra, Gävle kommun - bild 2
3 rum radhus på Krusbärsvägen 14 D Sätra, Gävle kommun - bild 3
3 rum radhus på Krusbärsvägen 14 D Sätra, Gävle kommun - bild 4
3 rum radhus på Krusbärsvägen 14 D Sätra, Gävle kommun - bild 5

Krusbärsvägen 14 D

Radhus
Sätra, Gävle kommun
Fastighetsbyrån Gävle
1 695 000 kr
78 m²
3 rum
5 287 kr/mån
21 731 kr/m²

Välkommen till ett stilrent och totalrenoverat hem i ett plan, där varje detalj är noggrant utvald för att skapa en exklusiv och harmonisk boendemiljö. Bostaden om 78 kvm erbjuder en modern och öppen planlösning mellan kök och vardagsrum, vilket skapar en social och inbjudande yta med fint ljusinsläpp. Här finns gott om plats för både umgänge och avkoppling. Köket är smakfullt renoverat med…

Premium
Uteplats
Fastighetsbyrån Gävle
Fastighetsbyrån Gävle
2 rum lägenhet på Hillmanskroken 8 B Brynäs, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hillmanskroken 8 B Brynäs, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hillmanskroken 8 B Brynäs, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hillmanskroken 8 B Brynäs, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hillmanskroken 8 B Brynäs, Gävle kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:00

Hillmanskroken 8 B

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Fastighetsbyrån Gävle
1 050 000 kr
58,5 m²
2 rum
vån 3/3
3 731 kr/mån
17 949 kr/m²

Välkommen till Hillmanskroken! Här möts du av en rymlig och välplanerad tvårummare med balkong i soligt söderläge – perfekt för att njuta av dagens bästa timmar. Lägenheten är ljus och trivsam med fönster i två väderstreck och har stilrent parkettgolv som löper genom hela bostaden. Det helkaklade badrummet är inrett med dusch och köket har charmig retrostil i grå ton med mässingsdetaljer. Här…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Gävle
Fastighetsbyrån Gävle
3 rum lägenhet på Norrbågen 41 C Sätra, Gävle kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Norrbågen 41 C Sätra, Gävle kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Norrbågen 41 C Sätra, Gävle kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Norrbågen 41 C Sätra, Gävle kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Norrbågen 41 C Sätra, Gävle kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:00

Norrbågen 41 C

Lägenhet
Sätra, Gävle kommun
Fastighetsbyrån Gävle
1 150 000 kr
78,5 m²
3 rum
vån 2/2
3 647 kr/mån
14 650 kr/m²

Ljus och trivsam trerummare i populära Brf Gävlehus nr 11. Lägenheten ligger i fint gavelläge som ger bostaden ett härligt ljusinsläpp från flera håll, med fönster i tre väderstreck samt ett extra fönster i vardagsrummet. Lägenheten har genomgående fina ytskikt och ett välutrustat kök med matplats. Här finns två väl tilltagna sovrum med gott om förvaring. I hallen finns också förvaring samt i…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Gävle
Fastighetsbyrån Gävle
2 rum lägenhet på Gullregnsgatan 15 A Brynäs, Gävle kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gullregnsgatan 15 A Brynäs, Gävle kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gullregnsgatan 15 A Brynäs, Gävle kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gullregnsgatan 15 A Brynäs, Gävle kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gullregnsgatan 15 A Brynäs, Gävle kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:30

Gullregnsgatan 15 A

Lägenhet
Brynäs, Gävle kommun
Fastighetsbyrån Gävle
1 195 000 kr
62 m²
2 rum
vån 2/3
4 473 kr/mån
19 274 kr/m²

Varmt välkommen till Gullregnsgatan och denna supercharmiga och rymliga tvåa om 62 kvadratmeter belägen i fin, välskött byggnad från 1932. Generös takhöjd, trägolv och bröstpanel är detaljer som får bostaden att kännas helt rätt, redan vid hallen. Renoverat omsorgsfullt under -19/20 med stilsäkra och smakfulla materialval. Lägenheten har ett rymligt kök med bra arbetsyta och plats för matbord. I…

Premium
Fastighetsbyrån Gävle
Fastighetsbyrån Gävle
1 rum lägenhet på Hantverkargatan 6 A Centralt Norr, Gävle kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Hantverkargatan 6 A Centralt Norr, Gävle kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Hantverkargatan 6 A Centralt Norr, Gävle kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Hantverkargatan 6 A Centralt Norr, Gävle kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Hantverkargatan 6 A Centralt Norr, Gävle kommun - bild 5

Hantverkargatan 6 A

Lägenhet
Centralt Norr, Gävle kommun
Fastighetsbyrån Gävle
970 000 kr
33,5 m²
1 rum
vån 3/3
2 663 kr/mån
28 955 kr/m²

Välkommen till ett riktigt guldläge med närhet till både Stortorget, Högskolan och Boulognerskogen. Här erbjuds en ljus och trivsam bostad med genomgående fina ytskikt där det bara är att flytta in och börja trivas från första stund. Denna välplanerade etta om 33,5 kvm har en öppen och luftig känsla, en praktisk sovalkov samt ett välutrustat kök. Det helkaklade badrummet är utrustat med…

Premium
Fastighetsbyrån Gävle
Fastighetsbyrån Gävle

Visar alla 7