- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Gamla Grums
- Mårten Larsson
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Långsta Ängåsen 4
Grums, Grums kommun
62 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 700 000 kr-22 %
Fastighetsbyrån Grums
Maps Data: Google © 2026
Säter Furulund
Säffle, Säffle kommun
55 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Säffle
Maps Data: Google © 2026
Södra Villagatan 30
Slottsbron, Grums kommun
118+69 m²
5 rum
Slutpris 715 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Grums
Maps Data: Google © 2026
Sippolastigen 1
Grums, Grums kommun
92 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 570 000 kr+9 %
6 196 kr/m²
Fastighetsbyrån Grums
Maps Data: Google © 2026
Billerudsgatan 14A
Grums, Grums kommun
95+70 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 400 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Grums

Norra Villagatan 3
Slottsbron, Grums kommun
70+32 m²
4 rum
Slutpris 470 000 kr-24 %
Fastighetsbyrån Grums
Maps Data: Google © 2026
Stenbocksgatan 3
Säffle, Säffle kommun
125+125 m²
6 rum
- Uteplats
Slutpris 1 400 000 kr+44 %
Fastighetsbyrån Säffle
Maps Data: Google © 2026
Mastdrågen 14
Grums, Grums kommun
42 m²
2 rum
Slutpris 1 200 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Grums
Visar 26 - 33 av 33