Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro

Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
Gagnef, Gagnefs kommun
Tor 14 maj kl 10:30

Ängsholsvägen 4

Villa
Gagnef, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 690 000 kr
53 m²
2 rum
1 464 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
6 rum villa på Trätäppvägen 37 Mockfjärd, Gagnefs kommun - bild 1
6 rum villa på Trätäppvägen 37 Mockfjärd, Gagnefs kommun - bild 2
6 rum villa på Trätäppvägen 37 Mockfjärd, Gagnefs kommun - bild 3
6 rum villa på Trätäppvägen 37 Mockfjärd, Gagnefs kommun - bild 4
6 rum villa på Trätäppvägen 37 Mockfjärd, Gagnefs kommun - bild 5

Trätäppvägen 37

Villa
Mockfjärd, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 675 000 kr
166 m²
6 rum
860 m² tomt

Fin och rymlig villa belägen på en bra hörntomt i barnvänligt område. På cykelavstånd finns såväl skola som förskola, livsmedelsbutik, ridhus och sporthall. Villan disponeras på 1,5plan och innehåller en rymlig hall, ett stort härligt kök med intilliggande vardagsrum i vinkel som har stora fönsterpartier mot trädgården och vedkamin, fyra sovrum samt tvättstuga och två badrum. Bostadshuset är…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Djurås, Gagnefs kommun
Tor 14 maj kl 13:00

Grånsbodarna 14

Fritidshus
Djurås, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
695 000 kr
40 m²
1 rum
1 022 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Dala-floda, Gagnefs kommun
3 lediga bostäder

BRF Syrholen

Lägenhet
Dala-floda, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
fr. 1 639 000 kr
68 m²
3 rum
fr. 4 038 kr/mån
fr. 24 103 kr/m²
Nybyggnadsprojekt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Mockfjärd, Gagnefs kommun

Myrholsvägen 20

Villa
Mockfjärd, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 400 000 kr
83 + 90 m²
4 rum
1 053 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
5 rum villa på Tomas väg 14 Bodarna, Gagnefs kommun - bild 1
5 rum villa på Tomas väg 14 Bodarna, Gagnefs kommun - bild 2
5 rum villa på Tomas väg 14 Bodarna, Gagnefs kommun - bild 3
5 rum villa på Tomas väg 14 Bodarna, Gagnefs kommun - bild 4
5 rum villa på Tomas väg 14 Bodarna, Gagnefs kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 10:00

Tomas väg 14

Villa
Bodarna, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
3 995 000 kr
143 m²
5 rum
4 305 m² tomt

I den gemytliga byn Bodarna strax utanför Djurås ligger denna otroligt välskötta gårdsfastighet. Tomten om hela 4 305 kvm ramas in av öppet åkerlandskap och natursköna omgivningar, med vackra vyer i flera väderstreck. Här bor du i ett ostört och lantligt läge med få grannar och minimalt med trafik, samtidigt som du har bekvämt avstånd till skola, förskola, mataffärer och goda kommunikationer i…

Premium
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Dala-järna, Vansbro kommun

Ålhedsvägen 6

Villa
Dala-järna, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 250 000 kr
144 m²
6 rum
1 291 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Dala-järna, Vansbro kommun
Idag

Utby 221

Villa
Dala-järna, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
995 000 kr
90 + 100 m²
5 rum
1 633 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Djurås, Gagnefs kommun

Tägtvägen 11

Villa
Djurås, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
2 395 000 kr
131 m²
6 rum
424 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Dala-järna, Vansbro kommun
Budgivning pågår

Dalavägen 6

Fritidshus
Dala-järna, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
590 000 kr
67,5 m²
2 rum
591 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Dala-järna, Vansbro kommun

Nordanåker 69

Villa
Dala-järna, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
850 000 kr
78 + 76 m²
3 rum
1 900 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Mockfjärd, Gagnefs kommun

Trätäppvägen 18

Villa
Mockfjärd, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 495 000 kr
112 + 112 m²
4 rum
785 m² tomt
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Äppelbo, Vansbro kommun

Viforsnäset 6

Gård/Skog
Äppelbo, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
800 000 kr
98 m²
4 rum
6 560 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Djurås, Gagnefs kommun
Budgivning pågår
Idag kl 18:00

Skogsvägen 5

Villa
Djurås, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 995 000 kr
115 + 75 m²
5 rum
1 533 m² tomt
Uteplats
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Dala-järna, Vansbro kommun
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 16:30

Nordanåker 88

Fritidshus
Dala-järna, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
325 000 kr
29 m²
1 rum
1 145 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Bäsna, Gagnefs kommun
Sön 17 maj kl 12:45

Slindervägen 11

Villa
Bäsna, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
2 995 000 kr
154 + 52 m²
5 rum
1 955 m² tomt
Energieffektiv
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Mockfjärd, Gagnefs kommun

Präståkersvägen 11 och 11B

Villa
Mockfjärd, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
895 000 kr
180 + 105 m²
7 rum
1 801 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Djurås, Gagnefs kommun
Mån 18 maj kl 17:00

Skogsstigen 1A

Lägenhet
Djurås, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 395 000 kr
73 m²
3 rum
vån 1/2
5 494 kr/mån
19 110 kr/m²

Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 639 000 kr
68 m²
3 rum
vån 1/2
4 038 kr/mån
24 103 kr/m²
Nyproduktion
Hiss
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Dala-järna, Vansbro kommun

Noret 39

Villa
Dala-järna, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 250 000 kr
113 + 17 m²
5 rum
4 116 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Nås, Vansbro kommun

Närsen 32

Fritidshus
Nås, Vansbro kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 550 000 kr
53 + 5 m²
2 rum
4 100 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Mockfjärd, Gagnefs kommun
Sön 17 maj kl 11:30

Bröttjärna 411

Fritidshus
Mockfjärd, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
995 000 kr
90 m²
3 rum
1 055 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Gagnef, Gagnefs kommun

Tjärnhedsvägen 30

Villa
Gagnef, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
2 750 000 kr
118 + 49 m²
5 rum
930 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Djurås, Gagnefs kommun

Norrskensgatan 9

Tomt
Djurås, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
300 000 kr
1 844 m²
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Djurås, Gagnefs kommun
Idag kl 17:00

Gäddvägen 2

Villa
Djurås, Gagnefs kommun
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
1 950 000 kr
135 m²
5 rum
837 m² tomt
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro
Fastighetsbyrån Gagnef/Vansbro

Visar 1 - 25 av 27