- Sök mäklare
- Fastighetsbyrån Flen
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kapellgatan 2
Flen, Flens kommun
92,9 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 650 000 kr-6 %
6 997 kr/m²
Fastighetsbyrån Flen

Malma-Lundby 7
Malmsjöberg, Flens kommun
36 m²
1 rum
Slutpris 900 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Flen

Lingonbacken 216
Orrhammar, Flens kommun
115+67 m²
6 rum
- Uteplats
Slutpris 2 100 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Flen

Lövåsen Lövåsvägen 90
Sparreholm, Flens kommun
63+1 m²
4 rum
- Uteplats
Slutpris 1 125 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Flen

Flensby Karlsberg
Flen, Flens kommun
35+10 m²
2 rum
Slutpris 1 050 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Flen

Hässelby Stenholm
Malmköping, Flens kommun
30 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 600 000 kr-33 %
Fastighetsbyrån Flen

Oktobervägen 9
Brogetorp, Flens kommun
105+105 m²
8 rum
- Uteplats
Slutpris 1 450 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Flen

Norra järnvägsgatan 14B
Flen, Flens kommun
51,7 m²
2 rum
Slutpris 325 000 kr-13 %
6 286 kr/m²
Fastighetsbyrån Flen

Nygatan 7
Hälleforsnäs, Flens kommun
120+50 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 900 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Flen

Nygatan 21
Sparreholm, Flens kommun
151+98 m²
7 rum
- Uteplats
Slutpris 1 350 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Flen

Novembervägen 8
Brogetorp, Flens kommun
127+32 m²
- Uteplats
Slutpris 2 250 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Flen
Visar 26 - 36 av 36