Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Gabriela Lipinska

Gabriela Lipinska

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
Eslöv Norr, Eslövs kommun
Lör 23 maj kl 15:45

Rönnebergavägen 41A

Lägenhet
Eslöv Norr, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
965 000 kr
82 m²
3 rum
vån 1/3
5 464 kr/mån
11 768 kr/m²
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
5 rum villa på Lindarnas väg 1 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 1
5 rum villa på Lindarnas väg 1 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 2
5 rum villa på Lindarnas väg 1 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 3
5 rum villa på Lindarnas väg 1 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 4
5 rum villa på Lindarnas väg 1 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 5

Lindarnas väg 1

Villa
Stockamöllan, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
3 595 000 kr
140 + 30 m²
5 rum
1 772 m² tomt

Välkommen till detta charmiga bostadshus beläget i Stockamöllan! Bostaden har en boyta om 140 kvm och en tillhörande trädgård på hela 1772 kvm. Ett vackert hem byggt 1910 som disponerar sig över fem rum, varav tre till fyra sovrum. Inuti bostaden finner du generösa ytor och en härlig atmosfär. Bostaden präglas av sin tidstypiska karaktär och har bevarade detaljer som ger en genuin känsla av…

Premium
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
3 rum villa på Sjöholmen 26 Stehag, Eslövs kommun - bild 1
3 rum villa på Sjöholmen 26 Stehag, Eslövs kommun - bild 2
3 rum villa på Sjöholmen 26 Stehag, Eslövs kommun - bild 3
3 rum villa på Sjöholmen 26 Stehag, Eslövs kommun - bild 4
3 rum villa på Sjöholmen 26 Stehag, Eslövs kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 18:30

Sjöholmen 26

Villa
Stehag, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
1 495 000 kr
62 + 62 m²
3 rum
1 492 m² tomt

Välkommen till denna charmiga 1 1/2 plans villa i Sjöholmen med möjlighet att skapa ditt drömhem. Här erbjuds en boyta på 62 kvadratmeter med kök, vardagsrum, sovrum och badrum på bottenvåningen samt en oinredd ovanvåning som ger dig möjlighet att skapa extra utrymme efter dina egna önskemål. Med en stor tomt på 1492 kvadratmeter och ett lantligt läge har du gott om möjligheter att njuta av…

Premium
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
4 rum villa på Nygatan 17 Marieholm, Eslövs kommun - bild 1
4 rum villa på Nygatan 17 Marieholm, Eslövs kommun - bild 2
4 rum villa på Nygatan 17 Marieholm, Eslövs kommun - bild 3
4 rum villa på Nygatan 17 Marieholm, Eslövs kommun - bild 4
4 rum villa på Nygatan 17 Marieholm, Eslövs kommun - bild 5

Nygatan 17

Villa
Marieholm, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
2 095 000 kr
96 + 74 m²
4 rum
892 m² tomt

Välkommen till en stilfull och välplanerad familjevilla med ett lugnt och tryggt läge på attraktiv hörntomt. Ett hem som kombinerar komfort, ljus och generösa ytor för hela familjen! Redan i hallen möts du av en inbjudande känsla med utrymme för att skapa bra förvaringsmöjligheter. Här finns även potential att skapa en permanent trappa till ovanvåningen, som tidigare varit inredd och ger…

Premium
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
Stehag, Eslövs kommun

Bosarp 818

Gård/Skog
Stehag, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
6 495 000 kr
190 + 37 m²
8 rum
2,6 ha tomt
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
Centralt, Eslövs kommun
Lör 23 maj kl 10:00

Lundavägen 11

Radhus
Centralt, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
1 685 000 kr
70 + 5 m²
3 rum
317 m² tomt
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
1 rum lägenhet på Stallgatan 6C Centralt, Eslövs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stallgatan 6C Centralt, Eslövs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stallgatan 6C Centralt, Eslövs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stallgatan 6C Centralt, Eslövs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stallgatan 6C Centralt, Eslövs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:00

Stallgatan 6C

Lägenhet
Centralt, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
675 000 kr
40 m²
1 rum
vån 3/4
3 980 kr/mån
16 875 kr/m²

Nu har du chansen att förvärva denna ljusa enrummare med balkong! Det första man möts av i bostaden är en välkomnande hall som förbinder alla utrymmen. Bostaden erbjuder ett kök separerat från vardagsrum, ett helkaklat badrum och en balkong i söderläge att njuta av. Med centrum, butiker och kollektivtrafik på bekvämt avstånd får du en smidig vardag med god tillgång till service och…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
Eslöv Norr, Eslövs kommun
Tis 19 maj kl 18:30

Albovägen 8

Villa
Eslöv Norr, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
4 195 000 kr
141 m²
6 rum
798 m² tomt
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
2 rum lägenhet på Västerlånggatan 2A Centralt, Eslövs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Västerlånggatan 2A Centralt, Eslövs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Västerlånggatan 2A Centralt, Eslövs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Västerlånggatan 2A Centralt, Eslövs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Västerlånggatan 2A Centralt, Eslövs kommun - bild 5
Imorgon kl 12:00

Västerlånggatan 2A

Lägenhet
Centralt, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
795 000 kr
54 m²
2 rum
vån 4/4
4 437 kr/mån
14 722 kr/m²

Välkommen till denna tvåa med mycket centralt läge på populära och omtyckta Västerlånggatan. En ljus, modern och stilren lägenhet med optimal planlösning och fina ytskikt. Genomgående parkettgolv i ek och ljusa toner på väggarna. Stilrent helkaklat badrum och praktiskt och yteffektivt kök med smarta lösningar för att maximera arbetsytorna. Välkomna på visning!

Premium
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
4 rum lägenhet på Vångavägen 34 Centralt, Eslövs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vångavägen 34 Centralt, Eslövs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vångavägen 34 Centralt, Eslövs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vångavägen 34 Centralt, Eslövs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vångavägen 34 Centralt, Eslövs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 10:00

Vångavägen 34

Lägenhet
Centralt, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
1 295 000 kr
77,5 m²
4 rum
vån 3/6
6 332 kr/mån
16 710 kr/m²

Välkommen till denna trevliga lägenhet på tredje våningen! Du välkomnas av en hall med gott om plats för avhängning och förvaring. Lägenheten erbjuder idag två stycken rymliga sovrum, ett modernt kök, ett helkaklat badrum samt ett vardagsrum med dörr ut till balkongen. Lägenheten är registrerad som en fyra rum och kök men är omgjord till en trea. Vidare öppnar bostaden upp sig mot ljusa och…

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
2 rum lägenhet på Gröna Torg 1C Centralt, Eslövs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gröna Torg 1C Centralt, Eslövs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gröna Torg 1C Centralt, Eslövs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gröna Torg 1C Centralt, Eslövs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gröna Torg 1C Centralt, Eslövs kommun - bild 5
Tis 26 maj kl 18:00

Gröna Torg 1C

Lägenhet
Centralt, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
645 000 kr
54 m²
2 rum
vån 2/3
5 764 kr/mån
11 944 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade lägenhet om två rum och kök, belägen på andra våningen. Bostaden erbjuder en inbjudande hall som smidigt binder samman kök och vardagsrum. Det rymliga vardagsrummet leder vidare ut till den inglasade balkongen i härligt västerläge, en perfekt plats att koppla av på under eftermiddag och kväll. Köket är praktiskt utformat och har en trevlig matplats i ett…

Premium
Balkong
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
1 rum lägenhet på Rönnebergavägen 57A Norr, Eslövs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Rönnebergavägen 57A Norr, Eslövs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Rönnebergavägen 57A Norr, Eslövs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Rönnebergavägen 57A Norr, Eslövs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Rönnebergavägen 57A Norr, Eslövs kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

Rönnebergavägen 57A

Lägenhet
Norr, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
450 000 kr
43,5 m²
1 rum
vån 3/3
3 984 kr/mån
10 345 kr/m²

Välkommen till Rönnebergavägen 57A! Nu kan vi presentera en trevlig etta på tredje våningen. Bostaden passar perfekt till den som letar efter sin första bostad eller för den som vill bo mindre men funktionellt. Man välkomnas in i lägenheten genom en rymlig hall med avhängningsyta och garderobs förvaring. Bostaden erbjuder sedan ett funktionellt kök med matplats för fyra personer, ett…

Premium
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
2 rum lägenhet på Rönnebergavägen 45B Eslöv Norr, Eslövs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Rönnebergavägen 45B Eslöv Norr, Eslövs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Rönnebergavägen 45B Eslöv Norr, Eslövs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Rönnebergavägen 45B Eslöv Norr, Eslövs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Rönnebergavägen 45B Eslöv Norr, Eslövs kommun - bild 5
Ons 20 maj kl 17:00

Rönnebergavägen 45B

Lägenhet
Eslöv Norr, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
795 000 kr
62 m²
2 rum
vån 2/3
4 729 kr/mån
12 823 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma lägenhet på andra våningen! Lägenheten har en genomtänkt planlösning med stort vardagsrum, rymligt sovrum, kök och badrum. Köket är nyligen renoverat och erbjuder moderna vitvaror och gott om förvaring. Även badrummet är nytt och fräscht, med stilrena materialval. Från köket når du den soliga balkongen i söderläge. Här bor du i ett lugnt och populärt område med…

Premium
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
4 rum villa på Kvarnstensvägen 6 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 1
4 rum villa på Kvarnstensvägen 6 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 2
4 rum villa på Kvarnstensvägen 6 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 3
4 rum villa på Kvarnstensvägen 6 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 4
4 rum villa på Kvarnstensvägen 6 Stockamöllan, Eslövs kommun - bild 5
Imorgon kl 13:30

Kvarnstensvägen 6

Villa
Stockamöllan, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
1 995 000 kr
114 + 40 m²
4 rum
1 017 m² tomt

Nu kan vi presentera en välskött enplansvilla i Stockamöllan! Här bor man på lugnt och lantligt läge i ett familjevänligt område. Man välkomnas in i bostaden genom en inbjudande hall. Från den når du sedan ett stilrent kök där matlagningen blir ett rent nöje med goda förberedelse ytor och förvaringsmöjligheter. Med köket i en öppen planlösning mot matplats och i vinkel till ett stort vardagsrum…

Premium
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
Centralt, Eslövs kommun

Odengatan 3D

Lägenhet
Centralt, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
1 495 000 kr
79,5 m²
3 rum
vån 1/3
5 974 kr/mån
18 805 kr/m²
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
Centralt, Eslövs kommun
Tis 19 maj kl 17:00

Kanalgatan 18B

Lägenhet
Centralt, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
650 000 kr
62 m²
2 rum
vån 2/4
7 229 kr/mån
10 484 kr/m²
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv
Eslöv Norr, Eslövs kommun

Rönnebergavägen 5C

Lägenhet
Eslöv Norr, Eslövs kommun
Fastighetsbyrån Eslöv
1 195 000 kr
82 m²
3 rum
vån 1/3
6 642 kr/mån
14 573 kr/m²
Fastighetsbyrån Eslöv
Fastighetsbyrån Eslöv

Visar alla 17