Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Burlöv

Fastighetsbyrån Burlöv

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Nils Anders väg 13

Villa
Åkarp, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

120 m²

4 rum

Slutpris 4 375 000 kr
Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Tussilagovägen 18, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Tussilagovägen 18

Radhus
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

102 m²

4 rum

260 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 160 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Pilevallen 37, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Pilevallen 37

Radhus
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

145,4 m²

7 rum

8 431 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 230 000 kr+1 %

22 215 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Grönvägen 2B, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 25 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Grönvägen 2B

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

81 m²

3 rum

4 202 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

20 926 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Boelundsvägen 29, Åkarp, Burlövs kommun
  • Såld 23 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Boelundsvägen 29

Radhus
Åkarp, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

124 m²

5 rum

7 487 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 950 000 kr-1 %

31 855 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Grönvägen 5A, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 23 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Grönvägen 5A

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

60 m²

2 rum

3 087 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

19 917 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Jakob pers väg 5, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 4 mar. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Jakob pers väg 5

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

58,5 m²

2 rum

5 653 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-9 %

17 949 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Grönvägen 3C, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 24 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Grönvägen 3C

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

57 m²

2 rum

2 944 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 180 000 kr-1 %

20 702 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Grönvägen 4E, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 6 feb. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Grönvägen 4E

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

82 m²

3 rum

4 233 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

14 634 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Tistelvägen 1, Åkarp, Burlövs kommun
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Tistelvägen 1

Villa
Åkarp, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

163+51 m²

6 rum

652 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 580 000 kr+2 %
Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Nils Pers väg 36, Åkarp, Burlövs kommun
  • Såld 21 jan. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Nils Pers väg 36

Villa
Åkarp, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

115+25 m²

4 rum

269 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 100 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Pilevallen 88, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 19 jan. 2026
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Pilevallen 88

Radhus
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

123 m²

7 rum

6 540 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 895 000 kr±0 %

23 537 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Jakob pers väg 2, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 31 dec. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Jakob pers väg 2

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

59 m²

2 rum

5 602 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 695 000 kr-18 %

11 780 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Sockervägen 33, Åkarp, Burlövs kommun
  • Såld 19 dec. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Sockervägen 33

Radhus
Åkarp, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

124+10 m²

5 rum

206 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 025 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Kronetorps Allé 31A, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Kronetorps Allé 31A

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

99 m²

4 rum

8 552 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-9 %

20 202 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Bladvägen 44, Åkarp, Burlövs kommun
  • Såld 23 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MajaSandell

Bladvägen 44

Villa
Åkarp, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

174 m²

8 rum

920 m²

Slutpris 4 300 000 kr+16 %
Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Nygatan 1A, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Nygatan 1A

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

82 m²

3 rum

6 839 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-10 %

10 976 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Hantverkaregatan 24F, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Hantverkaregatan 24F

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

54 m²

2 rum

4 505 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 880 000 kr-6 %

34 815 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Anders Paulsens allé 1, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Anders Paulsens allé 1

Villa
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

118+122 m²

6 rum

834 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 250 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Grönvägen 3D, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 1 okt. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Grönvägen 3D

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

59,5 m²

2 rum

3 076 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 140 000 kr-9 %

19 160 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Jakob pers väg 7, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Jakob pers väg 7

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

30 m²

1,5 rum

3 139 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 695 000 kr±0 %

23 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Jakob pers väg 7, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Jakob pers väg 7

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

58 m²

2 rum

5 442 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 850 000 kr-10 %

14 655 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Trossgatan 30B, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 15 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Trossgatan 30B

Radhus
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

108 m²

4 rum

8 616 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

28 704 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Lommavägen 38, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Lommavägen 38

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

41 m²

2 rum

3 312 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-2 %

19 512 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv
Elisetorpsvägen 15A, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 5 sep. 2025
profilfoto på mäklare
CarlHorvath

Elisetorpsvägen 15A

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Fastighetsbyrån Burlöv

78 m²

3 rum

4 297 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 649 000 kr-3 %

21 141 kr/m²

Fastighetsbyrån Burlöv
Fastighetsbyrån Burlöv

Visar 1 - 25 av 49