Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gränsgatan 20 C, Säter, Säters kommun
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikNylén

Gränsgatan 20 C

Lägenhet
Säter, Säters kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

110,7 m²

5 rum

7 768 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 950 000 kr±0 %

8 582 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Gimsbärke 418, Gimsbärke, Borlänge kommun
  • Såld 26 maj. 2025
profilfoto på mäklare
ChristerAndersson

Gimsbärke 418

Fritidshus
Gimsbärke, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

45 m²

2 077 m²
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Svartnäsgatan 17, Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Svartnäsgatan 17

Villa
Forssa, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

166+83 m²

6 rum

1 437 m²

Slutpris 2 750 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
 Domherrevägen 50, Åsen, Säters kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikNylén

Domherrevägen 50

Lägenhet
Åsen, Säters kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

99 m²

5 rum

5 500 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 170 000 kr-6 %

11 818 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Moren 2, Gustafs, Säters kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Moren 2

Gård/Skog
Gustafs, Säters kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

174+70 m²

5 rum

9,8 ha
  • Uteplats

Slutpris 6 500 000 kr-19 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Verkstadsgatan 22, Nämnsbo, Säters kommun
  • Såld 18 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikNylén

Verkstadsgatan 22

Villa
Nämnsbo, Säters kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

109+154 m²

5 rum

754 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 maj. 2025

Korsågatan 18

Villa
Bergslagsbyn, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

127+64 m²

5 rum

410 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 050 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Idrottsvägen 3 A, Gärdet, Säters kommun
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikNylén

Idrottsvägen 3 A

Lägenhet
Gärdet, Säters kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

36 m²

1 rum

2 916 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 330 000 kr-16 %

9 167 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
NouhadJalloul

Skräcka 33

Fritidshus
Borlänge, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

40 m²

2 rum

2 227 m²

Slutpris 385 000 kr+31 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Operettvägen 5, Forssa, Borlänge kommun
  • Såld 14 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikNylén

Operettvägen 5

Villa
Forssa, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

109+139 m²

4 rum

912 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr+5 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Sköttmors väg 11A

Lägenhet
Skräddarbacken, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

82,5 m²

3 rum

5 605 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr±0 %

15 758 kr/m²

Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Stoltens fäbodväg 32, Stoltens Fäbodar, Säters kommun
  • Såld 12 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikNylén

Stoltens fäbodväg 32

Fritidshus
Stoltens Fäbodar, Säters kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

47 m²

4 rum

1 960 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Sandvik 61, Sandvik, Säters kommun
  • Såld 8 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PatrikNylén

Sandvik 61

Fritidshus
Sandvik, Säters kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

48 m²

3 rum

3 490 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr+21 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Otsvägen 5

Villa
Borlänge, Borlänge kommun
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

84 m²

1 597 m²

Slutpris 2 395 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter
Fastighetsbyrån Borlänge/Säter

Visar 151 - 164 av 164