Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Husmäklare

Guldhemmet 2021, 2022, 2023

Mäklare Peder Ledin

Peder Ledin

Om mig

Sveriges bäst säljande mäklare i Fastighetsbyrån 7 år (omsättning) & Sveriges bäst säljande villamäklare enligt Hemnets statistik 3 år i rad (antal sålda hus). Jag älskar mitt jobb & det ger resultat för mina kunder. Alla mäklare är inte lika - välj rätt mäklare från början.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Skogså 221

Villa
Skatamark, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

255+80 m²

7 rum

1 020 m²

Slutpris 2 450 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Vasagatan 6

Villa
Sanden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

90+119 m²

5 rum

894 m²

Slutpris 2 320 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Strandplan 9

Lägenhet
Centrala Boden, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

46 m²

1 rum

3 291 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 625 000 kr-10 %

13 587 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Trollsländevägen 5

Villa
Torpgärdan, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

112+12 m²

4 rum

1 276 m²

Slutpris 1 500 000 kr+8 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden

Visar 101 - 104 av 104