Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Bjuv

Fastighetsbyrån Bjuv

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
4 rum villa på Ringgatan 4 Ekeby - Centralt, Bjuvs kommun - bild 1
4 rum villa på Ringgatan 4 Ekeby - Centralt, Bjuvs kommun - bild 2
4 rum villa på Ringgatan 4 Ekeby - Centralt, Bjuvs kommun - bild 3
4 rum villa på Ringgatan 4 Ekeby - Centralt, Bjuvs kommun - bild 4
4 rum villa på Ringgatan 4 Ekeby - Centralt, Bjuvs kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 14:00

Ringgatan 4

Villa
Ekeby - Centralt, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
1 495 000 kr
115 + 75 m²
4 rum
505 m² tomt

Mycket välskött villa i 1½ plan med källare på centralt och bra läge i Ekeby! Tre sovrum, kök med matplats (ren 2023), badrum (ren 2023), vardagsrum med öppen spis (används ej) m m. Garage, förrådsbyggnad, stenlagd uteplats, samt uppställningsplats för två bilar. Närhet till centrum, bussförbindelser och skola! Välkommen på visning!

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
2 rum lägenhet på Storgatan 44 B Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Storgatan 44 B Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Storgatan 44 B Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Storgatan 44 B Ekeby, Bjuvs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Storgatan 44 B Ekeby, Bjuvs kommun - bild 5

Storgatan 44 B

Lägenhet
Ekeby, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
295 000 kr
57 m²
2 rum
vån 3/3
5 814 kr/mån
5 175 kr/m²

NYTT PRIS! Nu finns det möjlighet att förvärva en mycket fin 2:a i centralt belägen förening. Trevlig planlösning fördelad på bland annat helkaklat badrum med tvättmaskin, sovrum, fräscht kök och rymligt vardagsrum med balkong. Bekvämt boende med närhet till centrums utbud och till busskommunikationer. Välkomna på visning! Mäklare Tina Leo 0733-501250.

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
4 rum villa på Häckgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
4 rum villa på Häckgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
4 rum villa på Häckgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3
4 rum villa på Häckgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 4
4 rum villa på Häckgatan 2 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 5

Häckgatan 2

Villa
Ekeby, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
3 195 000 kr
112 + 112 m²
4 rum
910 m² tomt

Tillfälle att förvärva en mycket fin och exklusiv villa, 1 plan med källare, som är något utöver det vanliga! Bra läge intill Gröningen i Ekeby! Villan har renoverats löpande från 2022 och framåt med påkostade material/ytskikt. Öppen planlösning! Två till tre sovrum, kök med matplats, vardagsrum i vinkel, två helkaklade badrum, gillestuga med öppen spis, gästrum, hobby/träningsrum, tvättstuga mm.…

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
Billesholm, Bjuvs kommun

Värngatan 4

Villa
Billesholm, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
2 485 000 kr
75 m²
4 rum
1 322 m² tomt
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
4 rum lägenhet på Önnertzgatan 5 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Önnertzgatan 5 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Önnertzgatan 5 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Önnertzgatan 5 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Önnertzgatan 5 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5
Imorgon kl 17:00

Önnertzgatan 5

Lägenhet
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
995 000 kr
103 m²
4 rum
9 110 kr/mån
9 660 kr/m²

Äntligen en 4:a i ett plan på populära Önnertzgatan! Mycket bra läge med närhet till grönområde, friluftsbad och stationen. Trädgårdtäppa och stort uterum i soligt söderläge. Vardagsrum med utgång till uterummet, rymligt kök med matplats, tre sovrum, två badrum samt tvättstuga. På entrésidan stenlagd uteplats, carport, ytterligare uppställningsplats samt förrådsbyggnad. Välkomna på visning!…

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
6 rum villa på Nyhemsgatan 26 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
6 rum villa på Nyhemsgatan 26 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
6 rum villa på Nyhemsgatan 26 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3

Nyhemsgatan 26

Villa
Ekeby, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
2 595 000 kr
130 + 80 m²
6 rum
856 m² tomt
Plus
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
3 rum lägenhet på Godtemplaregatan 3J Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Godtemplaregatan 3J Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Godtemplaregatan 3J Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Godtemplaregatan 3J Ekeby, Bjuvs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Godtemplaregatan 3J Ekeby, Bjuvs kommun - bild 5

Godtemplaregatan 3J

Lägenhet
Ekeby, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
895 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2/2
6 558 kr/mån
10 783 kr/m²

3:a till salu i populära Timmergården. Ljus och trevlig lägenhet med två balkonger. Ljusa och fina ytskikt rakt igenom. Rymligt kök med matplats, stort vardagsrum, två rymliga sovrum, helkaklat badrum samt tvättstuga. Välkomna att anmäla er för visning! Mäklare Oscar Månsson, tel: 0732-30 92 42

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
Bjuv, Bjuvs kommun
Imorgon

Norra Ringgatan 5A

Lägenhet
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
295 000 kr
57,5 m²
2 rum
vån 3/3
5 698 kr/mån
5 130 kr/m²
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
3 rum lägenhet på Sommaren 6 B  Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Sommaren 6 B  Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Sommaren 6 B  Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Sommaren 6 B  Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Sommaren 6 B  Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Sommaren 6 B

Lägenhet
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
795 000 kr
86 m²
3 rum
vån 2/3
5 869 kr/mån
9 244 kr/m²

Ljus och trevlig 3-rumslägenhet i populära Brf Sommaren! Belägen på andra våningen (hiss finns) med två balkonger, varav den stora är inglasad. ljust kök med extra utrymme & skafferi vid matplatsen, fräscha ytskikt rätt igenom och bra med förvaring. Gångavstånd till centrums utbud och kommunikationer. Välkomna på visning. Mäklare Oscar Månsson, tel: 0732-30 92 42

Premium
Hiss
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
Billesholm, Bjuvs kommun

Parkgatan 1

Villa
Billesholm, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
2 695 000 kr
160 + 20 m²
6 rum
1 245 m² tomt
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 32C Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 32C Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 32C Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3

Södra Storgatan 32C

Lägenhet
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
650 000 kr
62,5 m²
3 rum
vån 1/3
6 081 kr/mån
10 400 kr/m²
Plus
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
övrig på Norra Kyrkovägen 20 & Pastorsgatan 4 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
övrig på Norra Kyrkovägen 20 & Pastorsgatan 4 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
övrig på Norra Kyrkovägen 20 & Pastorsgatan 4 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3
övrig på Norra Kyrkovägen 20 & Pastorsgatan 4 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 4
övrig på Norra Kyrkovägen 20 & Pastorsgatan 4 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Oscar Månsson

Fastighetsbyrån Bjuv

Objektsbild

Norra Kyrkovägen 20 & Pastorsgatan 4

Övrigt
Ekeby, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
5 590 000 kr
400 m²
4 034 m² tomt

Tillfälle att förvärva Hyresfastighet i utkanten av Ekeby, endast 15 minuter med bil från Helsingborg. Det stora huset har fem lägenheter och det lilla huset har en lägenhet. Storlekar från 2:a på 40kvm till 4:a på 90 kvm. Goda hyresintäkter på 564 000:-/år. Vid intresse kontakta mäklare Oscar Månsson, tel: 0732-30 92 42, [email protected]

Max
Oscar Månsson
Oscar MånssonFastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 30 A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 30 A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 30 A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 30 A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 30 A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Södra Storgatan 30 A

Lägenhet
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
595 000 kr
65,5 m²
3 rum
vån 2/3
6 583 kr/mån
9 084 kr/m²

Helt renoverad trea i populär förening! Ligger på andra våningen med utsikt över innergården. Snyggt kök med matplats, Vardagsrum med utgång till balkong mot innergården, två sovrum samt duschrum. Nära till centrum med butiker, skola och kommunikationer. Välkomna på visning. Mäklare Oscar Månsson, tel: 0732-30 92 42.

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
7 rum kedjehus på Gruvgatan 18A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
7 rum kedjehus på Gruvgatan 18A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
7 rum kedjehus på Gruvgatan 18A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
7 rum kedjehus på Gruvgatan 18A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
7 rum kedjehus på Gruvgatan 18A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Gruvgatan 18A

Radhus
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
2 395 000 kr
140 + 60 m²
7 rum
471 m² tomt

Stort 1½-plans parhus på bra läge med lagom stor tomt. Entréplan med läckert kök, vardagsrum & matrum med vacker fiskbensparkett, sovrum, duschrum samt toalett. En trappa upp hittar vi ytterligare tre sovrum, allrum samt badrum. Mysig trädgård med både uterum & uteplats. Förråd till förvaring, garage samt uppställningsplats för bilarna. Närhet till skola, centrum och tågstation. Välkomna på…

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
2 rum lägenhet på Hasselgatan 2A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hasselgatan 2A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hasselgatan 2A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hasselgatan 2A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hasselgatan 2A Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Hasselgatan 2A

Lägenhet
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
550 000 kr
56 m²
2 rum
vån 3/3
5 735 kr/mån
9 821 kr/m²

Välkomna till denna tvåa! Belägen på tredje våningen i populär förening med balkong som vetter mot innergård. Ljusa fina ytskikt rakt igenom, kök med matplats, sovrum med gott om garderober samt helkaklat renoverat duschrum i samband med stambytet 2024. Centralt läge med närhet till centrums utbud och kommunikationer. Välkomna på visning! Mäklare Oscar Månsson, tel: 0732-30 92 42

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
6 rum villa på Östergatan 18 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 1
6 rum villa på Östergatan 18 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 2
6 rum villa på Östergatan 18 Ekeby, Bjuvs kommun - bild 3

Östergatan 18

Villa
Ekeby, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
1 495 000 kr
140 + 90 m²
6 rum
800 m² tomt
Plus
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 28 B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 28 B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 28 B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 28 B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Södra Storgatan 28 B Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Södra Storgatan 28 B

Lägenhet
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
429 000 kr
69,5 m²
3 rum
vån 3/3
6 690 kr/mån
6 173 kr/m²

I populär och välskött förening finner ni på tredje våningen denna genomgående trea! Snyggt praktiskt kök, helkaklat badrum, vardagsrum och två sovrum i bra storlek. Solig balkong mot innergården. Centralt läge med närhet till centrums utbud och kommunikationer. Välkomna på visning! Mäklare Oscar Månsson, tel: 0732-30 92 42

Premium
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
4 rum villa på Bygatan 10 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
4 rum villa på Bygatan 10 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
4 rum villa på Bygatan 10 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3

Bygatan 10

Villa
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
2 195 000 kr
102 m²
4 rum
631 m² tomt
Plus
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
Ekeby, Bjuvs kommun

Skolgatan 15

Tomt
Ekeby, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
350 000 kr
997 m²
Fastighetsbyrån Bjuv
Fastighetsbyrån Bjuv
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 1
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 2
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 3
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 4
7 rum villa på Norra Storgatan 17 Bjuv, Bjuvs kommun - bild 5

Norra Storgatan 17

Villa
Bjuv, Bjuvs kommun
Fastighetsbyrån Bjuv
1 995 000 kr
95 + 44 m²
7 rum
969 m² tomt

Välkomna till Norra Storgatan 17 och denna fastighet med goda möjligheter för uthyrning eller egen verksamhet. Hus med idag fyra sovrum, kök, vardagsrum med uterum i anslutning, badrum & toalett. Lägenhet om ca 60 kvm i sidobyggnad med vardagsrum, kök, två sovrum samt duschrum & toalett. Garage/förråd på tomten samt stort garage med parkeringsplats framför. Välkomna på visning! Mäklare Oscar…