Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Susanne Hansen

Susanne Hansen

Om mig

Jag har jobbat på Fastighetsbyrån sedan 2007 och älskar mitt jobb! Med stort engagemang, lyhördhet och driv vill jag överträffa dina förväntningar! Bjärehalvön är en av de vackraste platser jag vet! Att få jobba här, möta nya människor och få hjälpa mina kunder med sin kanske livs största affär gör att jag går till jobbet med ett leende på läpparna! Mina kunder beskriver mig som engagerad, ödmjuk, professionell och lyhörd. Välkommen att kontakta mig om du funderar på bostadsmarknaden på Bjäre!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Flintvägen 4

Övrigt
Östra Karup, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

70 m²

1 rum

991 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Balders väg 3

Radhus
Skummeslövsstrand, Laholms kommun
Fastighetsbyrån Båstad

110 m²

4 rum

339 m²
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Ängsviolvägen 1

Villa
Mellbystrand, Laholms kommun
Fastighetsbyrån Båstad

91 m²

4 rum

360 m²
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr-69 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 mar. 2026

Balders väg 5

Radhus
Skummeslövsstrand, Laholms kommun
Fastighetsbyrån Båstad

110 m²

4 rum

273 m²
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-3 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Branta vägen 3B, Båstad, Båstads kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Branta vägen 3B

Villa
Båstad, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

114+37 m²

5 rum

558 m²

Slutpris 8 660 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Solkurvan 15, Hemmeslöv, Båstads kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Solkurvan 15

Radhus
Hemmeslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

110 m²

5 rum

6 102 kr/mån

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

27 227 kr/m²

Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Stallvägen 36, Nyled, Båstads kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Stallvägen 36

Radhus
Nyled, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

85,5 m²

3 rum

6 183 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-14 %

21 637 kr/m²

Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Krikonslingan 21D, Hemmeslöv, Båstads kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Krikonslingan 21D

Lägenhet
Hemmeslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

34 m²

1 rum

2 560 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 075 000 kr±0 %

31 618 kr/m²

Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Köpmansgatan 105B, Malen, Båstads kommun
  • Såld 15 feb. 2026

Köpmansgatan 105B

Lägenhet
Malen, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

69,9 m²

3 rum

4 864 kr/mån

Slutpris 2 025 000 kr-12 %

28 970 kr/m²

Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Semaforvägen 3, Hemmeslöv, Båstads kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Semaforvägen 3

Radhus
Hemmeslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

117 m²

4 rum

6 742 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

23 932 kr/m²

Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Flintvägen 4

Övrigt
Östra Karup, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

70 m²

1 rum

991 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Flintvägen 4

Övrigt
Östra Karup, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

70 m²

1 rum

991 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Flintvägen 4

Övrigt
Östra Karup, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

70 m²

1 rum

991 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 395 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 feb. 2026

Flintvägen 4

Övrigt
Östra Karup, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

70 m²

1 rum

991 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Bäckvägen 49, Förslöv, Båstads kommun
  • Såld 31 jan. 2026

Bäckvägen 49

Villa
Förslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

114 m²

5 rum

6 375 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 550 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Rälsvägen 5, Hemmeslöv, Båstads kommun
  • Såld 26 jan. 2026

Rälsvägen 5

Villa
Hemmeslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

92+6 m²

3 rum

379 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 325 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Agatvägen 18A, Östra Karup, Båstads kommun
  • Såld 19 jan. 2026

Agatvägen 18A

Radhus
Östra Karup, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

112,5 m²

5 rum

6 970 kr/mån

Slutpris 2 045 000 kr-2 %

18 178 kr/m²

Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Månstensvägen 21, Östra Karup, Båstads kommun
  • Såld 30 nov. 2025

Månstensvägen 21

Villa
Östra Karup, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

105+9 m²

4 rum

1 045 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 350 000 kr-16 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Furuvägen 2, Hemmeslöv, Båstads kommun
  • Såld 30 nov. 2025

Furuvägen 2

Fritidshus
Hemmeslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

78+22 m²

5 rum

1 078 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Annas väg 26, Hemmeslöv, Båstads kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Annas väg 26

Villa
Hemmeslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

110+35 m²

4 rum

1 269 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 800 000 kr-11 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Balders väg 7

Villa
Skummeslövsstrand, Laholms kommun
Fastighetsbyrån Båstad

110 m²

4 rum

335 m²
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 4 750 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Köpmansgatan 105B, Malen, Båstads kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Köpmansgatan 105B

Lägenhet
Malen, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

69,9 m²

3 rum

4 864 kr/mån

Slutpris 2 120 000 kr-8 %

30 329 kr/m²

Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Bäckvägen 51, Förslöv, Båstads kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Bäckvägen 51

Villa
Förslöv, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

117,5 m²

5 rum

8 508 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 000 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Balders väg 1

Villa
Skummeslövsstrand, Laholms kommun
Fastighetsbyrån Båstad

110 m²

4 rum

370 m²
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 4 750 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad
Tinkarpsvägen 13, Hov, Båstads kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Tinkarpsvägen 13

Villa
Hov, Båstads kommun
Fastighetsbyrån Båstad

126+20 m²

4 rum

849 m²

Slutpris 5 450 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Båstad
Fastighetsbyrån Båstad

Visar 1 - 25 av 27