Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Robert Kassar

Robert Kassar

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Dellensvägen 31, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Dellensvägen 31

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

54 m²

2 rum

4 065 kr/mån

Slutpris 3 325 000 kr+4 %

61 574 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2026

Siljansvägen 39

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

50 m²

2 rum

Slutpris 3 000 000 kr

60 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Årstavägen 7

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

54 m²

3 rum

4 576 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr+12 %

72 222 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Möckelvägen 17

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

47 m²

2 rum

3 437 kr/mån

Slutpris 2 900 000 kr+12 %

61 702 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Sköntorpsvägen 93, 3/3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Sköntorpsvägen 93, 3/3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

55 m²

2 rum

3 319 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 200 000 kr+28 %

58 182 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Rämensvägen 20, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

50 m²

2 rum

4 318 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 000 000 kr+20 %

60 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Sköntorpsvägen 126, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Sköntorpsvägen 126

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

77,5 m²

3 rum

5 170 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+7 %

61 935 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Sandfjärdsgatan 25, 2tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Sandfjärdsgatan 25, 2tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

24,5 m²

1 rum

2 201 kr/mån

Slutpris 1 780 000 kr-6 %

72 653 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Åmänningevägen 12, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Åmänningevägen 12

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

54 m²

2 rum

4 340 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 060 000 kr+9 %

56 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Skälderviksplan 11, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Skälderviksplan 11

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

74 m²

3 rum

5 973 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 300 000 kr+10 %

58 108 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Rämensvägen 9, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Rämensvägen 9

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

51 m²

2 rum

4 235 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 945 000 kr+18 %

57 745 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Årstavägen 71, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Årstavägen 71

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

57 m²

3 rum

4 789 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+12 %

66 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 73A, 3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Siljansvägen 73A, 3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

77,5 m²

3 rum

5 647 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 600 000 kr+8 %

72 258 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 39A, Etage, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Siljansvägen 39A, Etage

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

95 m²

4 rum

7 067 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 850 000 kr+6 %

61 579 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Skedviksvägen 48, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Skedviksvägen 48

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

91 m²

3 rum

6 871 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+10 %

60 440 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Svärdlångsvägen 19A, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Svärdlångsvägen 19A

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

27,6 m²

1 rum

3 562 kr/mån

Slutpris 1 750 000 kr+25 %

63 406 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Rämensvägen 27A, 3/6tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Rämensvägen 27A, 3/6tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

55 m²

3 rum

4 007 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 940 000 kr+16 %

71 636 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Rämensvägen 5, 3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Rämensvägen 5, 3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

51 m²

2 rum

4 475 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 070 000 kr+14 %

60 196 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Slätbaksvägen 44, 3/3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 4 feb. 2026

Slätbaksvägen 44, 3/3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

53 m²

3 rum

3 770 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 550 000 kr+11 %

66 981 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Storsjövägen 60, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Storsjövägen 60

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

56 m²

3 rum

4 204 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 650 000 kr+14 %

65 179 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Slätbaksvägen 46, 3/3tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Slätbaksvägen 46, 3/3tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

53 m²

3 rum

3 770 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 800 000 kr+12 %

71 698 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Svärdlångsvägen 49, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Svärdlångsvägen 49

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

24 m²

1 rum

2 955 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr+24 %

77 083 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Bråviksvägen 1, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 25 jan. 2026

Bråviksvägen 1

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

43 m²

2 rum

3 662 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr+9 %

60 465 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 5, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 23 jan. 2026

Siljansvägen 5

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

44,5 m²

2 rum

3 649 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 475 000 kr+8 %

55 618 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta
Siljansvägen 15, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Siljansvägen 15

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Fastighetsbyrån Årsta

49 m²

2 rum

4 953 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr+13 %

53 061 kr/m²

Fastighetsbyrån Årsta
Fastighetsbyrån Årsta

Visar 1 - 25 av 53