Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Johan Hesselstedt

Johan Hesselstedt

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Ljungvägen 36

Villa
Älmhult, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

107 m²

4 rum

Slutpris 910 000 kr
Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Rådjursvägen 10

Villa
Norregård, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

160+40 m²

5 rum

853 m²

Slutpris 3 350 000 kr-8 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult
Plåtslagargränd 11, Hagabo, Älmhults kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Plåtslagargränd 11

Villa
Hagabo, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

138 m²

6 rum

544 m²

Slutpris 2 925 000 kr-21 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Hultgatan 5

Villa
Majtorp, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

115+57 m²

5 rum

1 231 m²

Slutpris 1 550 000 kr+15 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult
Karsemåla Grönadal 1, Häradsbäck, Älmhults kommun
  • Såld 13 sep. 2025

Karsemåla Grönadal 1

Gård/Skog
Häradsbäck, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

80 m²

3 rum

9,9 ha

Slutpris 2 200 000 kr+29 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult
Plommonvägen 2, Paradiset, Älmhults kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Plommonvägen 2

Villa
Paradiset, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

203 m²

7 rum

1 431 m²

Slutpris 4 260 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025

Gärdesgatan 22B

Lägenhet
Elmiersområdet, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

52 m²

2 rum

2 950 kr/mån

Slutpris 791 000 kr+10 %

15 212 kr/m²

Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult
Romarehylte 41, Älmhult, Älmhults kommun
  • Såld 9 jul. 2025

Romarehylte 41

Övrigt
Älmhult, Älmhults kommun
Fastighetsbyrån Älmhult

214+65 m²

5 rum

1,8 ha

Slutpris 2 500 000 kr-17 %
Fastighetsbyrån Älmhult
Fastighetsbyrån Älmhult

Visar alla 8