Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Fastighetsbyrån Åkersberga

Fastighetsbyrån Åkersberga

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Täljövikstorget 1, Täljö, Österåkers kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Täljövikstorget 1

Lägenhet
Täljö, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

43 m²

2 rum

4 484 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-3 %

41 860 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fredsborgsvägen 47, Fredsborg, Österåkers kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Fredsborgsvägen 47

Villa
Fredsborg, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

131 m²

5 rum

335 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 995 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Bomvägen 3

Villa
Grindmossen, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

80+7 m²

3 rum

2 730 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Silverskattsvägen 29, Täljö, Österåkers kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Silverskattsvägen 29

Radhus
Täljö, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

92 m²

4 rum

4 913 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 650 000 kr-1 %

39 674 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Svärtavägen 6

Villa
Margretelund, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

143 m²

5 rum

782 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 300 000 kr-9 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Karsvretavägen 17

Villa
Svinninge, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

181 m²

5 rum

2 599 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 900 000 kr-14 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Husbystigen 21

Villa
Hagbyhöjden, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

118+8 m²

5 rum

337 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Dammbacksvägen 5

Villa
Wira Bruk, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

130 m²

5 rum

2 386 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 750 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Skolvägen 11B

Lägenhet
Åkersberga Centralt, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

55 m²

2 rum

4 023 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

34 455 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Vinkelvägen 5

Radhus
Tuna/Österskär, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

136+4 m²

5 rum

542 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 900 000 kr+9 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Österskärsvägen 4, Åkersberga Centralt, Österåkers kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Österskärsvägen 4

Lägenhet
Åkersberga Centralt, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

46 m²

1 rum

2 810 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr+5 %

42 391 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2025

Svinningeuddsvägen 38B

Villa
Svinninge, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

227 m²

7 rum

2 530 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 10 800 000 kr-2 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Dansbanevägen 3, Åkersberga Centralt, Österåkers kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Dansbanevägen 3

Lägenhet
Åkersberga Centralt, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

62 m²

3 rum

5 381 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-1 %

42 742 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Huldrestigen 8

Villa
Hagbyhöjden, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

135 m²

5 rum

392 m²

Slutpris 6 050 000 kr+1 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Bergaparksvägen 12

Lägenhet
Åkersberga Centralt, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

74 m²

2,5 rum

5 178 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

29 662 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Mönstringsvägen 86, Smedby, Österåkers kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Mönstringsvägen 86

Radhus
Smedby, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

121 m²

6 rum

102 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-1 %
Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Dansbanevägen 9, Åkersberga, Österåkers kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Dansbanevägen 9

Lägenhet
Åkersberga, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

43 m²

1 rum

2 764 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

37 209 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Kvarnkärrsvägen 34

Radhus
Margretelund, Österåkers kommun
Fastighetsbyrån Åkersberga

102,3 m²

4 rum

7 337 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr-2 %

21 994 kr/m²

Fastighetsbyrån Åkersberga
Fastighetsbyrån Åkersberga

Visar 201 - 218 av 218