Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Siros Rahnamafar

Siros Rahnamafar

Om mig

Jag har alltid strävat efter att skapa lyckade affärer för människor. Med lång erfarenhet inom försäljning har jag hittat hem i rollen som fastighetsmäklare. Att få förtroendet att genomföra en av livets viktigaste affärer tar jag på största allvar. Jag arbetar lyhört, respektfullt och med ett starkt driv för att skapa nöjda kunder. Genom att värna om varje kontakt och kundens upplevelse, i kombination med målmedvetenhet, siktar jag på att överträffa förväntningar och bli rekommenderad vidare.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Intagsgatan 18C

Lägenhet
Djurgården, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 412 kr/mån

Slutpris 662 500 kr-5 %

12 045 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Bryggaregatan 8A

Lägenhet
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

57 m²

2 rum

3 646 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

22 807 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Storgatan 51A

Lägenhet
Torshälla, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

56,5 m²

2 rum

4 010 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr±0 %

15 841 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Stenkolsgatan 24D

Radhus
Stenby, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

65 m²

3 rum

4 320 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 615 000 kr-5 %

24 846 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 nov. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Vasbergsgatan 12A

Lägenhet
Norr/Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

57,7 m²

2 rum

3 592 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

25 910 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Nyby Nybytorp

Villa
Näshulta, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

2 549 m²

Slutpris 1 295 000 kr±0 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 okt. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Nattsländevägen 9

Radhus
Odlaren, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

112 m²

4 rum

6 175 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr-6 %

21 875 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 okt. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Kungsladugården Stensätter 1

Villa
Odlaren, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

145+42 m²

5 rum

1 815 m²

Slutpris 3 850 000 kr-14 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Erssons väg 3

Fritidshus
Närsjö, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

33 m²

3 rum

804 m²

Slutpris 1 220 000 kr-13 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Gåskullstigen 12

Fritidshus
Roxnäs, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

1 406 m²

Slutpris 1 595 000 kr-11 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Uttermarksgatan 38

Lägenhet
Djurgården, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

64,5 m²

3 rum

5 547 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

23 178 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Silvervägen 69D

Radhus
Stenby, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

64 m²

3 rum

3 357 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 560 000 kr-2 %

24 375 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Stenkvistavägen 10

Lägenhet
Snopptorp, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

3 244 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

25 596 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Årbygatan 13B

Lägenhet
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

106,5 m²

4 rum

4 938 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

12 160 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Näbbmusvägen 4

Villa
Solvik, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

196 m²

5 rum

1 698 m²

Slutpris 6 500 000 kr-4 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Videvägen 4

Villa
Kjula / Jäder, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

104+93 m²

4 rum

961 m²

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Hamngatan 10B

Lägenhet
Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 977 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-13 %

31 746 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Kanelvägen 11

Radhus
Borsökna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

99 m²

5 rum

4 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-6 %

24 242 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Stenkvistavägen 5

Lägenhet
Söder, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

71,5 m²

3 rum

3 961 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 425 000 kr-5 %

19 930 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Tegelbruksgatan 21

Lägenhet
Övre Nyfors, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 269 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 230 000 kr-5 %

20 500 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Ruths gränd 2A

Lägenhet
Torshälla, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

181 m²

6 rum

8 134 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 395 000 kr±0 %

13 232 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Kriebsensgatan 14B

Lägenhet
Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

38 m²

1 rum

2 154 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 995 000 kr±0 %

26 184 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Nabbuddsvägen 1

Villa
Eskilstuna, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

130 m²

5 rum

1 810 m²

Slutpris 4 400 000 kr-2 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Grundbystrandsvägen 1

Fritidshus
Grundby-Kullersta sand, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

42 m²

2 rum

725 m²

Slutpris 500 000 kr-9 %
Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025
profilfoto på mäklare
SirosRahnamafar

Kungsgatan 3A

Lägenhet
Centrum, Eskilstuna kommun
Eskils Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

3 092 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 775 000 kr-6 %

33 491 kr/m²

Eskils Fastighetsförmedling
Eskils Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 51