Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Robin Stegeby

Robin Stegeby

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Yttertavle 65, Yttertavle, Umeå kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Yttertavle 65

Villa
Yttertavle, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

166+38 m²

7 rum

1 887 m²

Slutpris 5 200 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Bjännsjö 80B

Villa
Bjännsjö, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

164+75 m²

7 rum

1 830 m²

Slutpris 5 900 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Spelmansvägen 26

Radhus
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

142 m²

6 rum

496 m²

Slutpris 3 350 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 mar. 2026

Uppförsbacken 4G

Radhus
Obbola, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

113 m²

5 rum

124 m²

Slutpris 1 830 000 kr+15 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 mar. 2026

Solstigen 13

Radhus
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

142 m²

6 rum

508 m²

Slutpris 2 850 000 kr+14 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Mickelträsk 36

Villa
Mickelträsk, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144 m²

3 655 m²

Slutpris 850 000 kr+7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Utmarksvägen 16, Haga, Umeå kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Utmarksvägen 16

Lägenhet
Haga, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 000 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 425 000 kr-2 %

25 909 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 mar. 2026

Klaverstråket 25

Radhus
Rödäng, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

127+12 m²

6 rum

254 m²

Slutpris 3 900 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Taflinsvägen 18, Holmsund, Umeå kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Taflinsvägen 18

Villa
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

114+15 m²

4 rum

1 000 m²

Slutpris 2 695 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Folkparksvägen 63

Radhus
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

137+35 m²

7 rum

354 m²

Slutpris 3 140 000 kr+5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 feb. 2026

Hallbacksvägen 22

Villa
Obbola, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

142+36 m²

6 rum

888 m²

Slutpris 3 500 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jan. 2026

Kuratorvägen 48

Lägenhet
Ålidhöjd, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72,5 m²

2,5 rum

4 970 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 125 000 kr+7 %

29 310 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jan. 2026

Rådhusesplanaden 17A

Lägenhet
Centrum, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

3 114 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 925 000 kr+2 %

37 379 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025

Karusellvägen 20

Radhus
Obbola, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

139 m²

6 rum

587 m²

Slutpris 2 850 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 nov. 2025

Järnvägsgatan 24

Villa
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

200+55 m²

7 rum

1 208 m²

Slutpris 3 610 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025

Holmsundsvägen 50

Villa
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86+74 m²

3 rum

1 217 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Kragvägen 80

Lägenhet
Röbäck, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64 m²

2 rum

5 085 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

16 406 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025

Lindvägen 4

Villa
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130+70 m²

1 221 m²

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Hallbacksvägen 9

Villa
Obbola, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

109+97 m²

4 rum

922 m²

Slutpris 3 500 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 okt. 2025

Skeppargatan 5

Lägenhet
Teg, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

78 m²

3 rum

4 585 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 325 000 kr+11 %

42 628 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Skolgatan 6

Villa
Holmsund, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

182+62 m²

7 rum

1 595 m²

Slutpris 2 025 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Uppförsbacken 1AB

Radhus
Obbola, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

121 m²

5 rum

144 m²

Slutpris 2 600 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025

Uppförsbacken 1F

Radhus
Obbola, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

145 m²

5 rum

162 m²

Slutpris 2 610 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Paletåvägen 10

Lägenhet
Röbäck, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

78 m²

3 rum

5 645 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr+3 %

28 846 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Degernäs 341, Degernäs, Umeå kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Degernäs 341

Villa
Degernäs, Umeå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

195+52 m²

6 rum

1 418 m²

Slutpris 4 700 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 32