Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Therese Jarmunger

Therese Jarmunger

Om mig

Jag är övertygad om att nyckeln till en framgångsrik affär är att ta hjälp av en mäklare som tycker om utmaningar, är engagerad och har ett ständigt fokus på dina behov. Det här är självklara egenskaper hos mig. Jag brinner för mitt jobb och strävar alltid efter att ha en hög grad av service, vara påläst och alltid vara tillgänglig, så att du som kund ska känna dig trygg. Jag presterar alltid mitt yttersta i varje affär och målet är att ständigt överträffa mina kunders förväntningar!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Valutavägen 25, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Valutavägen 25

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

3 rum

4 558 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 730 000 kr+7 %

70 377 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Selmedalsringen 9, Örnsberg, Stockholms kommun
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Selmedalsringen 9

Lägenhet
Örnsberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

85 m²

3 rum

5 792 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+10 %

64 706 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Valutavägen 82, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Valutavägen 82

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

3 rum

5 542 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 330 000 kr+11 %

61 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tellusborgsvägen 44, Midsommarkransen, Stockholms kommun
  • Såld 19 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Tellusborgsvägen 44

Lägenhet
Midsommarkransen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

4 076 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 585 000 kr+15 %

79 052 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nybodaringen 99, Liljeholmen, Stockholms kommun
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Nybodaringen 99

Lägenhet
Liljeholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

44,5 m²

1,5 rum

3 272 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 100 000 kr+11 %

69 663 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Luntmakargatan 85, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Luntmakargatan 85

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

3 rum

4 398 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 900 000 kr+19 %

115 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kyndelsmässogränd 6, Midsommarkransen, Stockholms kommun
  • Såld 14 jan. 2026
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Kyndelsmässogränd 6

Lägenhet
Midsommarkransen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

66,5 m²

3 rum

6 836 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr-2 %

73 684 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Förskottsvägen 2, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 4 dec. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Förskottsvägen 2

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 470 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 075 000 kr+3 %

55 909 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bäckvägen 171, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Bäckvägen 171

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

36 m²

1 rum

2 268 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+9 %

69 444 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bäckvägen 131, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 25 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Bäckvägen 131

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

29+7 m²

2 rum

2 627 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr+12 %

96 552 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Piruettvägen 5, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Piruettvägen 5

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 633 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+11 %

65 079 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bäckvägen 163, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Bäckvägen 163

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 950 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

63 462 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mellanbergsvägen 23, Hökmossen, Stockholms kommun
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Mellanbergsvägen 23

Lägenhet
Hökmossen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

38 m²

2 rum

3 053 kr/mån

Slutpris 2 560 000 kr+17 %

67 368 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gröndalsvägen 108, Gröndal, Stockholms kommun
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Gröndalsvägen 108

Lägenhet
Gröndal, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

33 m²

2 rum

2 376 kr/mån

Slutpris 2 100 000 kr+5 %

63 636 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lisebergsvägen 123, Liseberg, Stockholms kommun
  • Såld 10 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Lisebergsvägen 123

Lägenhet
Liseberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

30 m²

2 rum

1 081 kr/mån

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

65 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Radiusbacken 39, Telefonplan, Stockholms kommun
  • Såld 7 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Radiusbacken 39

Lägenhet
Telefonplan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

2 rum

2 990 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr+8 %

69 231 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Piruettvägen 9, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 7 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Piruettvägen 9

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 633 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+11 %

65 079 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lotterivägen 35, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 7 nov. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Lotterivägen 35

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

3 175 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 650 000 kr+14 %

71 569 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bäckvägen 129, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 28 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Bäckvägen 129

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

30 m²

1 rum

3 004 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 230 000 kr+12 %

74 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Blommensbergsvägen 192, Aspudden, Stockholms kommun
  • Såld 26 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Blommensbergsvägen 192

Lägenhet
Aspudden, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

23+15 m²

2 rum

2 161 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr+12 %

121 739 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mellanbergsvägen 21, Hökmossen, Stockholms kommun
  • Såld 24 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Mellanbergsvägen 21

Lägenhet
Hökmossen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

44 m²

2 rum

3 535 kr/mån

Slutpris 2 450 000 kr+23 %

55 682 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sjöviksvägen 114, Liljeholmskajen, Stockholms kommun
  • Såld 23 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Sjöviksvägen 114

Lägenhet
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 790 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 860 000 kr+10 %

70 182 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bäckvägen 161, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 3 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Bäckvägen 161

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

3 950 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

54 630 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hökmossevägen 66, Hägerstensåsen, Stockholms kommun
  • Såld 3 okt. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Hökmossevägen 66

Lägenhet
Hägerstensåsen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

4 098 kr/mån

Slutpris 2 600 000 kr+30 %

50 980 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Isgränd 13, Västertorp, Stockholms kommun
  • Såld 29 sep. 2025
profilfoto på mäklare
ThereseJarmunger

Isgränd 13

Lägenhet
Västertorp, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 327 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr±0 %

46 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 63