Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Josefine Blomqvist

Josefine Blomqvist

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stålnäsvägen 242, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 13 maj. 2026

Stålnäsvägen 242

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97+4 m²

3 rum

1 330 m²

Slutpris 6 250 000 kr-11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kaptensgatan 13B, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 10 maj. 2026

Kaptensgatan 13B

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56,5 m²

2 rum

4 963 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 550 000 kr-21 %

9 735 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Sjöbod Vallvikshem 1:127

Fritidshus
Vallvik, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

1 rum

184 m²

Slutpris 150 000 kr-14 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kastviksvägen 17, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 1 maj. 2026

Kastviksvägen 17

Fritidshus
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59+20 m²

3 rum

1 666 m²

Slutpris 1 325 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Askvägen 29, Vallvik, Söderhamns kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Askvägen 29

Villa
Vallvik, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

82+35 m²

3 rum

1 100 m²

Slutpris 650 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Östra Slättenvägen 35

Fritidshus
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

1 000 m²

Slutpris 1 300 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lötvägen 4A, Norrala, Söderhamns kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Lötvägen 4A

Lägenhet
Norrala, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,7 m²

2 rum

3 734 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 225 000 kr±0 %

4 352 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kastviksvägen 43 & 45, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 20 apr. 2026

Kastviksvägen 43 & 45

Fritidshus
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70+11 m²

4 rum

2 919 m²

Slutpris 2 400 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Triangelvägen 1

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130+6 m²

782 m²

Slutpris 1 775 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Krusbärsvägen 3, Bollnäs, Bollnäs kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Krusbärsvägen 3

Villa
Bollnäs, Bollnäs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

117+154 m²

4 rum

1 038 m²

Slutpris 2 300 000 kr-11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Morvikstjärn 358, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Morvikstjärn 358

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

108 m²

4 rum

1 500 m²

Slutpris 2 900 000 kr-9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Långharen 105, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Långharen 105

Fritidshus
Ljusne, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 069 m²

Slutpris 1 200 000 kr-14 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stålnäsvägen 252, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 3 apr. 2026

Stålnäsvägen 252

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

3 rum

2 700 m²

Slutpris 6 000 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lumavägen 75, Ljusne, Söderhamns kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Lumavägen 75

Villa
Ljusne, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

133+54 m²

6 rum

1 093 m²

Slutpris 650 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nymålavägen 136, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Nymålavägen 136

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98 m²

4 rum

5 905 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 820 000 kr-8 %

8 367 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Briggvägen 4, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Briggvägen 4

Radhus
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

134 m²

5 rum

317 m²

Slutpris 1 555 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hasselstigen 38, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 20 mar. 2026

Hasselstigen 38

Radhus
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

4 407 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr±0 %

11 842 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Götgatan 18, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 1 mar. 2026

Götgatan 18

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

172+90 m²

5 rum

565 m²

Slutpris 3 275 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Abraham Bäckgatan 9D, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Abraham Bäckgatan 9D

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72,5 m²

3 rum

5 425 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 715 000 kr+6 %

9 862 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Knektslättsvägen 62, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Knektslättsvägen 62

Radhus
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

119,5 m²

5 rum

6 580 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

14 226 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hällorna 323, Trönödal, Söderhamns kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Hällorna 323

Fritidshus
Trönödal, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

3 rum

1 866 m²

Slutpris 950 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Norrtullsgatan 16B, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Norrtullsgatan 16B

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55,5 m²

2 rum

3 400 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 380 000 kr-35 %

6 847 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Medelpadsvägen 28, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Medelpadsvägen 28

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

115 m²

5 rum

314 m²

Slutpris 1 000 000 kr-23 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Thelgatan 3, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Thelgatan 3

Villa
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120+62 m²

5 rum

754 m²

Slutpris 850 000 kr-15 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Köpmangatan 20B, Söderhamn, Söderhamns kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Köpmangatan 20B

Lägenhet
Söderhamn, Söderhamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

42 m²

2 rum

3 586 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 330 000 kr-22 %

7 857 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 72