Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Rosenhällsvägen 1, Härslöv, Landskrona kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Rosenhällsvägen 1

Villa
Härslöv, Landskrona kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

143 m²

6 rum

1 413 m²

Slutpris 3 500 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kungsgatan 2C, Marieholm, Eslövs kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Kungsgatan 2C

Villa
Marieholm, Eslövs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

169+22 m²

6 rum

959 m²

Slutpris 2 800 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Toftaröd 115, Höör, Höörs kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Toftaröd 115

Villa
Höör, Höörs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

118+8 m²

4 rum

1 325 m²

Slutpris 1 695 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Havsgatan 45, Borstahusen, Landskrona kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Havsgatan 45

Lägenhet
Borstahusen, Landskrona kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

4 rum

5 070 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr±0 %

42 614 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rusthållsvägen 8, Härslöv, Landskrona kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Rusthållsvägen 8

Villa
Härslöv, Landskrona kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

128 m²

5 rum

776 m²

Slutpris 2 250 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Konvaljvägen 6, Billeberga, Svalövs kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Konvaljvägen 6

Villa
Billeberga, Svalövs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

104 m²

6 rum

700 m²

Slutpris 2 700 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vitklövervägen 2, Ludvigsborg, Hörby kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Vitklövervägen 2

Villa
Ludvigsborg, Hörby kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

91 m²

2 rum

1 165 m²

Slutpris 2 000 000 kr+11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Vitklövervägen 6

Villa
Häljarp, Landskrona kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

140 m²

7 rum

605 m²

Slutpris 2 775 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Löpargatan 16B, Västra Fäladen, Landskrona kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Löpargatan 16B

Lägenhet
Västra Fäladen, Landskrona kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

2 rum

4 018 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

23 846 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Möllegatan 6B

Lägenhet
Svalöv, Svalövs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

5 684 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 555 000 kr-7 %

7 400 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 10