Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Martin Strömberg

Martin Strömberg

Om mig

Jag heter Martin Strömberg och är fastighetsmäklare sedan 2005.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Backgårdsgatan 51, Trandared, Borås kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Backgårdsgatan 51

Radhus
Trandared, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

99 m²

5 rum

97 m²

Slutpris 2 050 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Backadalsgatan 8B, Bergsäter, Borås kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Backadalsgatan 8B

Villa
Bergsäter, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

141+24 m²

4 rum

1 137 m²

Slutpris 3 100 000 kr-9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kyrkvägen 41, Brämhult, Borås kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Kyrkvägen 41

Villa
Brämhult, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

163+59 m²

5 rum

857 m²

Slutpris 3 450 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Torgilsgatan 10 C, Norrmalm, Borås kommun
  • Såld 5 sep. 2025

Torgilsgatan 10 C

Lägenhet
Norrmalm, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

116 m²

6 rum

7 139 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

14 655 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skarbogatan 12, Trandared, Borås kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Skarbogatan 12

Lägenhet
Trandared, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

77,3 m²

3 rum

4 992 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

20 699 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vindelgatan 33B, Byttorp, Borås kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Vindelgatan 33B

Lägenhet
Byttorp, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67 m²

3 rum

4 430 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-5 %

25 373 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fjällgatan 39A, Tullen, Borås kommun
  • Såld 4 aug. 2025

Fjällgatan 39A

Lägenhet
Tullen, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55,5 m²

2 rum

4 505 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

20 721 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Spinnargatan 1A, Svensgärde, Borås kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Spinnargatan 1A

Villa
Svensgärde, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

180 m²

6 rum

1 020 m²

Slutpris 4 450 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kyrkvägen 21, Brämhult, Borås kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Kyrkvägen 21

Villa
Brämhult, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

162+67,5 m²

4 rum

1 683 m²

Slutpris 3 600 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hestra Ringväg 17, Hestra, Borås kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Hestra Ringväg 17

Lägenhet
Hestra, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

3 rum

4 774 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 775 000 kr-6 %

28 175 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Alingsåsvägen 52, Sjömarken, Borås kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Alingsåsvägen 52

Villa
Sjömarken, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

154+80 m²

6 rum

1 604 m²

Slutpris 3 100 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Norrgatan 12, Borås, Borås kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Norrgatan 12

Lägenhet
Borås, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

2 rum

5 184 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

30 714 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Källgatan 16B, Brämhult, Borås kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Källgatan 16B

Villa
Brämhult, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

156+29 m²

6 rum

1 005 m²

Slutpris 2 750 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fjällrosvägen 5, Dalsjöfors, Borås kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Fjällrosvägen 5

Villa
Dalsjöfors, Borås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

187 m²

7 rum

1 060 m²

Slutpris 4 000 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 39 av 39