Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hugins gränd 2 Hyllie, Malmö kommun - bild 5
Idag kl 17:30

Hugins gränd 2

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 995 000 kr
76 m²
3 rum
vån 2/5
6 386 kr/mån
39 408 kr/m²

I populära Hyllie kan vi nu hitta denna lägenhet med ett härligt ljusflöde och öppen planlösning mellan kök och vardagsrum som bidrar till sociala sällskapsytor. Härifrån når vi den generösa balkongen på 12 kvm i söderläge som passar perfekt för den som vill njuta lite extra av solens timmar. I denna bostad finner du gott om inbyggd förvaring, egna tvättmöjligheter, ett rymligt badrum och en…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum övrig på Per Albin Hanssons väg 83 Kulladal, Malmö kommun - bild 1
2 rum övrig på Per Albin Hanssons väg 83 Kulladal, Malmö kommun - bild 2
2 rum övrig på Per Albin Hanssons väg 83 Kulladal, Malmö kommun - bild 3
2 rum övrig på Per Albin Hanssons väg 83 Kulladal, Malmö kommun - bild 4
2 rum övrig på Per Albin Hanssons väg 83 Kulladal, Malmö kommun - bild 5

Per Albin Hanssons väg 83

Övrigt
Kulladal, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 895 000 kr
97 m²
2 rum
67 m² tomt

Nu finns möjligheten att förvärva en stilren och välplanerad hörnlokal om 97 kvm med utmärkt exponering mot Per Albin Hanssons väg 83. Fastigheten erbjuder ett strategiskt och lättillgängligt läge i ett trevligt och etablerat område med god genomströmning. Lokalen har stora skyltfönster i två väderstreck vilket ger generöst ljusinsläpp och mycket goda exponeringsmöjligheter. Den öppna…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
övrig på Usteryd 7:3 Usteryd, Växjö kommun - bild 1
övrig på Usteryd 7:3 Usteryd, Växjö kommun - bild 2
övrig på Usteryd 7:3 Usteryd, Växjö kommun - bild 3
övrig på Usteryd 7:3 Usteryd, Växjö kommun - bild 4
övrig på Usteryd 7:3 Usteryd, Växjö kommun - bild 5
Budgivning pågår

Usteryd 7:3

Övrigt
Usteryd, Växjö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
6 495 000 kr
8 928 m² tomt

Strax utanför Växjö, mellan sjöarna Salen och Furen, saluförs nu denna bunker. Med en generös yta om hela 650 kvadratmeter och 8928 kvadratmeter tomt är möjligheterna oändliga. Här kan ni skapa en exklusiv konferensanläggning, säkert förvaringsutrymme eller varför inte ert nästa drömhem. Anläggningen är belägen på naturskönt läge med fördelaktig närhet till service och livsmedelsbutiker – perfekt…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kobjer, Lunds kommun

Slåttervägen 7D

Lägenhet
Kobjer, Lunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 395 000 kr
58,8 m²
2 rum
vån 3/4
4 040 kr/mån
40 731 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Skomakarebyn 1C Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Skomakarebyn 1C Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Skomakarebyn 1C Bunkeflostrand, Malmö kommun - bild 3

Skomakarebyn 1C

Lägenhet
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 795 000 kr
82 m²
3 rum
vån 1/4
7 433 kr/mån
21 890 kr/m²
Plus
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 5