Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Thilda Svedman

Thilda Svedman

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lasarettsgatan 6, Kungshöjd, Göteborgs kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Lasarettsgatan 6

Lägenhet
Kungshöjd, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

2 rum

2 997 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 025 000 kr+1 %

57 500 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Hjalmar Selandersgatan 3D

Lägenhet
Munkebäck, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

48 m²

2 rum

3 839 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+4 %

52 083 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Svängrumsgatan 28, Flatås, Göteborgs kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Svängrumsgatan 28

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76,5 m²

3 rum

4 541 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

32 680 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lotsgatan 11, Majorna, Göteborgs kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Lotsgatan 11

Lägenhet
Majorna, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

3 505 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 525 000 kr-5 %

58 721 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Berzeliigatan 13B, Lorensberg, Göteborgs kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Berzeliigatan 13B

Lägenhet
Lorensberg, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

2 260 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 200 000 kr±0 %

91 429 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gyllenkrooksgatan 1, Johanneberg, Göteborgs kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Gyllenkrooksgatan 1

Lägenhet
Johanneberg, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61 m²

2 rum

3 318 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr-3 %

51 639 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Föreningsgatan 16E, Vasastaden, Göteborgs kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Föreningsgatan 16E

Lägenhet
Vasastaden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

41 m²

1,5 rum

3 239 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr+4 %

65 854 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Doktor Allards gata 14, Guldheden, Göteborgs kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Doktor Allards gata 14

Lägenhet
Guldheden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46,5 m²

2 rum

3 713 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 825 000 kr+3 %

60 753 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Friggagatan 7A, Stampen, Göteborgs kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Friggagatan 7A

Lägenhet
Stampen, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59,7 m²

2 rum

3 719 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+2 %

51 089 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Dahlbergsgatan 54C, Vasastaden, Göteborgs kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Erik Dahlbergsgatan 54C

Lägenhet
Vasastaden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

33 m²

1 rum

1 613 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr+5 %

87 879 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Karl Gustavsgatan 7a, Vasastaden, Göteborgs kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Karl Gustavsgatan 7a

Lägenhet
Vasastaden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 246 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr-10 %

59 259 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kolonigatan 9E, Landala Egnahem, Göteborgs kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Kolonigatan 9E

Lägenhet
Landala Egnahem, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50,3 m²

2 rum

3 439 kr/mån

Slutpris 3 100 000 kr+5 %

61 630 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Doktor Bex gata 3B, Södra Guldheden, Göteborgs kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Doktor Bex gata 3B

Lägenhet
Södra Guldheden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

2 853 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 100 000 kr+7 %

57 407 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kolonigatan 1A, Landala Egnahem, Göteborgs kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Kolonigatan 1A

Lägenhet
Landala Egnahem, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

3 271 kr/mån

Slutpris 3 200 000 kr-2 %

58 716 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 14