Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hamngatan 21A, Nynäshamn, Nynäshamns kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Hamngatan 21A

Lägenhet
Nynäshamn, Nynäshamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1,5 rum

4 038 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 970 000 kr-3 %

27 714 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Runstensvägen 51, Handen, Haninge kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Runstensvägen 51

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

2 rum

5 252 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

27 692 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tre kronors väg 2, Kvarnholmen, Nacka kommun
  • Såld 4 mar. 2026

Tre kronors väg 2

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 954 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 375 000 kr+1 %

101 190 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vendelsö skolväg 23, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 3 mar. 2026

Vendelsö skolväg 23

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

3 rum

5 397 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr+3 %

29 365 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vega allé 34, Vega, Haninge kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Vega allé 34

Radhus
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

100 m²

4 rum

4 880 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 295 000 kr±0 %

42 950 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Säterbacken 4, Skogås, Huddinge kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Säterbacken 4

Lägenhet
Skogås, Huddinge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

4 929 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-11 %

20 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sleipnervägen 79, Handen, Haninge kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Sleipnervägen 79

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

90,5 m²

4 rum

8 299 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr+6 %

19 890 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Åbylundsvägen 22, Åbylund, Haninge kommun
  • Såld 26 feb. 2026

Åbylundsvägen 22

Lägenhet
Åbylund, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

7 005 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

24 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nackabacken 4, Nacka Forum, Nacka kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Nackabacken 4

Lägenhet
Nacka Forum, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

96 m²

4 rum

8 958 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 900 000 kr+2 %

71 875 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Jägartorpsvägen 6B, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Jägartorpsvägen 6B

Villa
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

125 m²

5 rum

705 m²

Slutpris 5 320 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fingerharvsvägen 68, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Fingerharvsvägen 68

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

92 m²

4 rum

4 421 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr+3 %

35 870 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hammarbergsvägen 13, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Hammarbergsvägen 13

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80+60 m²

6 rum

1 838 m²

Slutpris 3 950 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mårdvägen 30, Handen, Haninge kommun
  • Såld 21 feb. 2026

Mårdvägen 30

Villa
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

234+52 m²

8 rum

1 616 m²

Slutpris 8 200 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Krogtäppan 26

Radhus
Jordbro, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144+29 m²

7 rum

290 m²

Slutpris 3 100 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nakterhusvägen 1, Vega, Haninge kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Nakterhusvägen 1

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

93 m²

4 rum

7 116 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr-3 %

47 312 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skolrådsvägen 56, Mårtensberg, Haninge kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Skolrådsvägen 56

Radhus
Mårtensberg, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

89 m²

4 rum

6 988 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

33 652 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Illervägen 10, Handen, Haninge kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Illervägen 10

Villa
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

161 m²

6 rum

708 m²

Slutpris 6 000 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Villavägen 72, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Villavägen 72

Radhus
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

122+8 m²

4 rum

190 m²

Slutpris 3 900 000 kr+8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Solhemsvägen 11, Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Solhemsvägen 11

Lägenhet
Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

77 m²

4 rum

6 935 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

20 714 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Polcirkelvägen 11, Vega, Haninge kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Polcirkelvägen 11

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

3 811 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 170 000 kr-1 %

42 549 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Myggdalsvägen 94

Lägenhet
Tyresö, Tyresö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Slutpris 1 895 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skolrådsvägen 13, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Skolrådsvägen 13

Radhus
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

158+5 m²

6 rum

504 m²

Slutpris 6 195 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Djurgårdsvägen 105, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Djurgårdsvägen 105

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

3 660 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr-8 %

30 172 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Beckasinvägen 47B, Ektorp, Nacka kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Beckasinvägen 47B

Lägenhet
Ektorp, Nacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50,5 m²

2 rum

3 565 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 520 000 kr+5 %

49 901 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra Läget 125, Slätmossen, Haninge kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Södra Läget 125

Radhus
Slätmossen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144+29 m²

5 rum

256 m²

Slutpris 3 250 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 101 - 125 av 388