Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Nenad Markovic

Nenad Markovic

Om mig

Fastighetsmäklare som brinner för affärer och mötet med människor. Jag är född och bosatt i Haninge vilket ger mig en mycket god lokalkännedom. Av mina kunder beskrivs jag ofta som lyhörd, förtroendeingivande, flexibel, professionell och trygg. En stor drivkraft jag har är att mina kunder är nöjda och trygga genom hela försäljningsprocessen. Varmt välkomna att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj

Storseglet 53

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 695 000 kr
33 m²
1 rum
vån 7/7
3 198 kr/mån
51 364 kr/m²

Vegas bästa etta ute till salu! Högst upp i huset med ett unikt hörnläge på Storseglet 53 finns nu möjligheten att förvärva Vegas bästa etta byggd 2019 med bra avgift. Detta hem har en fantastisk balkong i ett högt och soligt läge med trevlig utsikt utan insyn. Det unika hörnläget och fönster i flera väderstreck ger bostaden ett härligt ljusinsläpp och härlig rymd som bäst upplevs på plats. …

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Storseglet 53 Vega, Haninge kommun - bild 5

Storseglet 53

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 750 000 kr
87 m²
4 rum
vån 4/7
6 899 kr/mån
43 103 kr/m²

På våning fyra på Storseglet 53 kliver du in i en fyrarummare som omedelbart imponerar med sin välkomnande atmosfär och fingertoppskänsla för detaljer. Här möts du av en rymlig hall där det vackra golvet i ek skapar en röd tråd genom hela bostaden, och de smarta skjutdörrsgarderobena speglar det flödande ljuset. Hemmets hjärta utgörs av de sociala ytorna där vardagsrum och kök möts i en öppen,…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1,5 rum lägenhet på Tallstigen 4 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Tallstigen 4 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Tallstigen 4 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Tallstigen 4 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Tallstigen 4 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:30

Tallstigen 4

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
795 000 kr
39 m²
1,5 rum
vån 2/2
4 756 kr/mån
20 385 kr/m²

Välkommen till en optimalt planerad bostad på Tallstigen 4! Här möts du av ett hem som badar i ljus tack vare stora fönsterpartier, där de vita väggarna och det vackra mörka golvet skapar en perfekt balans mellan rymd och hemtrevnad. Allrummet är bostadens hjärta och erbjuder gott om plats för både en rejäl soffgrupp och en matplats invid fönstret. Den mörka fondväggen ger rummet en modern…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
tomt på Vreta 19 Lisö, Nynäshamns kommun - bild 1
tomt på Vreta 19 Lisö, Nynäshamns kommun - bild 2
tomt på Vreta 19 Lisö, Nynäshamns kommun - bild 3
tomt på Vreta 19 Lisö, Nynäshamns kommun - bild 4
tomt på Vreta 19 Lisö, Nynäshamns kommun - bild 5

Vreta 19

Tomt
Lisö, Nynäshamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
995 000 kr
1 503 m²

Nu finns möjligheten att skapa ditt drömboende på denna trevliga kuperade naturtomt om ca 1503 kvm. Här bor man i en lantlig miljö med närhet till natur och hav. Denna miljö bidrar till avkoppling och en känsla av ro. I området finns flera villor med åretruntstandard samt en del fritidshus. Området är inte detaljplanerat. Från tomten har man gångavstånd till buss 856 som trafikerar Södra Lisö,…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Brandbergen, Haninge kommun

Lejonets gata 380

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
995 000 kr
66 m²
2 rum
vån 5/7
6 183 kr/mån
15 076 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Bokstigen 8 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bokstigen 8 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bokstigen 8 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bokstigen 8 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bokstigen 8 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:45

Bokstigen 8

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 295 000 kr
76 m²
3 rum
vån 2/3
7 913 kr/mån
17 039 kr/m²

Välkommen till en bostad där varje kvadratmeter är väl omhändertagen. På Bokstigen 8 möts du av en lägenhet som kombinerar modern funktion med en varm och hemtrevlig känsla. Här har man genomfört renoveringar med fingertoppskänsla, där materialvalen skapar en röd tråd genom hela hemmet. Bostadens givna samlingspunkt är det stilrena köket. Med sina vita snickerier, eleganta beslag och en…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Tvillingarnas gata 341 Brandbergen, Haninge kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Tvillingarnas gata 341 Brandbergen, Haninge kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Tvillingarnas gata 341 Brandbergen, Haninge kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Tvillingarnas gata 341 Brandbergen, Haninge kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Tvillingarnas gata 341 Brandbergen, Haninge kommun - bild 5

Tvillingarnas gata 341

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 795 000 kr
84 m²
3 rum
vån 2/2
7 137 kr/mån
21 369 kr/m²

Välkommen till en ovanligt generös och välplanerad trerummare om 84 kvadratmeter på Tvillingarnas gata 341. Här kliver du in i ett hem som genomsyras av ett fantastiskt ljusinsläpp och en genomtänkt estetik, där varje rum har fått omsorgsfulla färgval och moderna ytskikt. Det här är en bostad för dig som söker ett bekymmersfritt vardagsliv i en stabil förening med låg månadskostnad. Det första…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3,5 rum lägenhet på Huggarvägen 43 Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun - bild 1
3,5 rum lägenhet på Huggarvägen 43 Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun - bild 2
3,5 rum lägenhet på Huggarvägen 43 Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun - bild 3
3,5 rum lägenhet på Huggarvägen 43 Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun - bild 4
3,5 rum lägenhet på Huggarvägen 43 Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun - bild 5
Sön 24 maj

Huggarvägen 43

Lägenhet
Västerhaninge/Ribby, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 995 000 kr
81 m²
3,5 rum
vån 2/2
7 648 kr/mån
24 630 kr/m²

Välkommen till denna extremt välplanerade och unika lägenhet på attraktiva Huggarvägen 43. Här erbjuds ett boende utöver det vanliga med en genomtänkt planlösning som kombinerar modern estetik med hög funktionalitet. Hjärtat i hemmet är det rymliga vardagsrummet och köket som samspelar i en öppen, social planlösning. Detta skapar en ljus och inbjudande atmosfär, perfekt för både vardagsliv och…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Ringvägen 57 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ringvägen 57 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ringvägen 57 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ringvägen 57 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ringvägen 57 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:15

Ringvägen 57

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 595 000 kr
81 m²
4 rum
6 228 kr/mån
19 691 kr/m²

Välkommen till en ljus och genomgående fyrarummare som präglas av rymd, karaktär och en planlösning utöver det vanliga. Bostaden på Ringvägen 57 erbjuder en unik möjlighet för dig som söker ett hem att växa i, tack vare dess extremt flexibla utformning. Här kan du med enkla medel anpassa rummen efter just dina behov; oavsett om du drömmer om att skapa fler sovrum för den stora familjen eller vill…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2,5 rum lägenhet på Oxens gata 265 Brandbergen, Haninge kommun - bild 1
2,5 rum lägenhet på Oxens gata 265 Brandbergen, Haninge kommun - bild 2
2,5 rum lägenhet på Oxens gata 265 Brandbergen, Haninge kommun - bild 3
2,5 rum lägenhet på Oxens gata 265 Brandbergen, Haninge kommun - bild 4
2,5 rum lägenhet på Oxens gata 265 Brandbergen, Haninge kommun - bild 5

Oxens gata 265

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 495 000 kr
66 m²
2,5 rum
vån 1/6
5 954 kr/mån
22 652 kr/m²

Välkommen till en bostad där drömmen om det perfekta hemmet blir verklighet. På Oxens gata 265 kliver du in i en ljus och harmonisk lägenhet som genomgått en total förvandling. Här möts du av en genomtänkt helhet där varje kvadratmeter har renoverats med stor omsorg och fingertoppskänsla för moderna materialval. Redan i hallen möts man av lägenhetens röda tråd: det vackra golvet i varm…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Sleipnervägen 67 Handen, Haninge kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Sleipnervägen 67 Handen, Haninge kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Sleipnervägen 67 Handen, Haninge kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Sleipnervägen 67 Handen, Haninge kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Sleipnervägen 67 Handen, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 12:00

Sleipnervägen 67

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 995 000 kr
90 m²
4 rum
vån 3/3
8 273 kr/mån
22 167 kr/m²

Välkommen till denna totalrenoverade fyrarumslägenhet som erbjuder något utöver det vanliga. Här kombineras stil, funktion och komfort på bästa sätt – perfekt för dig som söker ett inflyttningsklart boende med det lilla extra. Lägenheten är genomgående klädd i en vacker enstavsparkett som ger ett enhetligt och exklusivt intryck. Köket är toppmodernt med smakfulla och påkostade materialval,…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1,5 rum lägenhet på Åkervägen 24 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Åkervägen 24 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Åkervägen 24 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Åkervägen 24 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Åkervägen 24 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Åkervägen 24

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 095 000 kr
42,5 m²
1,5 rum
3 990 kr/mån
25 765 kr/m²

Välkommen till Åkervägen 24 och denna optimalt planerade 1,5:a där varje kvadratmeter kommer till sin rätt. Här erbjuds ett oerhört bekvämt boende i markplan, vilket gör det enkelt att komma och gå utan att behöva tänka på trappor eller hissar. Lägenheten präglas av ett fantastiskt ljusinsläpp från de stora fönsterpartierna som vetter mot det lugna och grönskande närområdet. Det rymliga…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Ringvägen 22 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Ringvägen 22 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Ringvägen 22 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Ringvägen 22 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Ringvägen 22 Västerhaninge, Haninge kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Ringvägen 22

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 295 000 kr
56 m²
2 rum
vån 3/3
5 804 kr/mån
23 125 kr/m²

Välkommen till en bostad som sticker ut! På Ringvägen 22 kliver du in i en lägenhet där varje kvadratmeter är genomtänkt och renoverad med en tydlig vision. Här möts du av en unik och modern planlösning där kök och vardagsrum smälter samman i ett öppet, socialt nav som bjuder in till både sena middagar och avkopplande hemmakvällar. Det första som fångar ögat är det kompromisslösa köket. Med…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Vallavägen 147 Handen, Haninge kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vallavägen 147 Handen, Haninge kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vallavägen 147 Handen, Haninge kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vallavägen 147 Handen, Haninge kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vallavägen 147 Handen, Haninge kommun - bild 5

Vallavägen 147

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 550 000 kr
45 m²
2 rum
vån 1/3
4 722 kr/mån
34 444 kr/m²

Kontakta Mäklaren för privatvisning! Välkommen till Vallavägen 147! Här finner du en ytterst välplanerad och smart tvåa endast en trappa upp. Stor och inbjudande hall med bra förvaringsmöjligheter, bra kök med matplats, stort vardagsrum med gott om plats för soffgrupp och matgrupp om så önskas, stambytt duschrum i toppskick samt ett stort och rymligt sovrum med plats för dubbelsäng. Missa inte…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vega, Haninge kommun

Gaffelseglet 42

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 300 000 kr
50 m²
2 rum
3 789 kr/mån
46 000 kr/m²
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 15