Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Lynn Treard

Lynn Treard

Om mig

Med flera års erfarenhet & med många lyckade försäljningar vet jag att en bostadsaffär är den största affären i livet. Det jag älskar med mitt yrke är att jag får träffa så många härliga människor mitt i livet som jag får äran att hjälpa och finnas där för. Jag arbetar hårt för att alla ska vara så nöjda att de rekommenderar mig vidare. Då krävs tydlighet, engagemang, energi & ett glatt humör. Varje försäljning är unik & jag finns med hela vägen för både köpare & säljare. Ser fram emot att höras
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Brusewitz väg 36, Hermanstorp, Haninge kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Brusewitz väg 36

Tomt
Hermanstorp, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

1 158 m²

Slutpris 2 450 000 kr-9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tvillingarnas gata 320, Brandbergen, Haninge kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Tvillingarnas gata 320

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

66 m²

2 rum

5 945 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

18 106 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nynäsvägen 363, Gamla Enskede, Stockholms kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Nynäsvägen 363

Lägenhet
Gamla Enskede, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40,9 m²

2 rum

2 676 kr/mån

Slutpris 2 810 000 kr+1 %

68 704 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Djurgårdsvägen 57, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Djurgårdsvägen 57

Radhus
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

104 m²

4 rum

6 556 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

35 529 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lejonets gata 379, Brandbergen, Haninge kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Lejonets gata 379

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

66 m²

2 rum

5 856 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

18 106 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stavsvägen 27A, Tungelsta, Haninge kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Stavsvägen 27A

Villa
Tungelsta, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

150 m²

5 rum

2 298 m²

Slutpris 6 995 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vallavägen 163, Handen, Haninge kommun
  • Såld 16 aug. 2025

Vallavägen 163

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

87 m²

3 rum

8 130 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

15 805 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Arkens väg 11, Handen, Haninge kommun
  • Såld 5 aug. 2025

Arkens väg 11

Lägenhet
Handen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65,5 m²

2 rum

4 761 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

30 458 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jul. 2025

Ängsvägen 4A

Villa
Kolartorp, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

134 m²

5 rum

931 m²

Slutpris 6 900 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Tvillingarnas gata 337

Lägenhet
Brandbergen, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

7 353 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

20 625 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fors 1, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Fors 1

Villa
Västerhaninge, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144 m²

5 rum

2 386 m²

Slutpris 5 650 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Klöverhagen 23, Norrby, Haninge kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Klöverhagen 23

Radhus
Norrby, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144 m²

5 rum

7 200 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 570 000 kr-1 %

31 736 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mastvägen 1A, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Mastvägen 1A

Villa
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95+81 m²

5 rum

788 m²

Slutpris 6 195 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Kaptensvägen 16

Villa
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130+9 m²

5 rum

795 m²

Slutpris 5 600 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nordostpassagen 46B, Vega, Haninge kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Nordostpassagen 46B

Villa
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

143 m²

7 rum

713 m²

Slutpris 6 195 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gudöterrassen 232, Gudö, Tyresö kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Gudöterrassen 232

Lägenhet
Gudö, Tyresö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

82,5 m²

3 rum

6 498 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr±0 %

47 273 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Djurgårdsvägen 155, Vendelsö, Haninge kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Djurgårdsvägen 155

Radhus
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

96 m²

4 rum

6 149 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr+3 %

35 417 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Lupinstigen 17A

Lägenhet
Vendelsö, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62,5 m²

3 rum

3 910 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 295 000 kr±0 %

52 720 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Albatrossvägen 159, Vendelsömalm, Haninge kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Albatrossvägen 159

Lägenhet
Vendelsömalm, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

44,2 m²

2 rum

2 670 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 925 000 kr-4 %

43 552 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fregattvägen 19, Årsta Havsbad, Haninge kommun
  • Såld 4 maj. 2025

Fregattvägen 19

Fritidshus
Årsta Havsbad, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

37 m²

2 rum

706 m²

Slutpris 3 650 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Polcirkelvägen 9

Lägenhet
Vega, Haninge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

3 811 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

41 415 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 46 av 46