Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Synnöve Jemt

Synnöve Jemt

Om mig

Mitt mål med bostadsförsäljningen är inte enbart att överträffa kundens förväntningar och få en nöjd kund. Min styrka är att få mycket nöjda kunder som garanterat vänder sig till mig när de på nytt ska sälja och som utan tvekan rekommenderar mig vidare till familj, vänner och bekanta. Denna kundnöjdhet och kvalité uppnår jag främst via min erfarenhet som fastighetsmäklare och lokalkännedom sedan 15 år tillbaka här i Sandviken, men även med mitt engagemang, driv och lyhördhet.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Odengatan 48C, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Odengatan 48C

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97,5 m²

3 rum

7 977 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr±0 %

13 846 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 26 av 26