Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Skogsgläntan 13

Villa
Storvik, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

147+147 m²

7 rum

1 003 m²

Slutpris 2 400 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Baldersgatan 8B, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Baldersgatan 8B

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

3 166 kr/mån

Slutpris 280 000 kr-20 %

8 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Älgstigen 14C, Norrsätra, Sandvikens kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Älgstigen 14C

Radhus
Norrsätra, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

109+52 m²

4 rum

196 m²

Slutpris 1 510 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kärråsvägen 30, Jäderfors, Sandvikens kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Kärråsvägen 30

Villa
Jäderfors, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

170 m²

5 rum

1 323 m²

Slutpris 2 300 000 kr+5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Edskevägen 9B, Hofors, Hofors kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Edskevägen 9B

Radhus
Hofors, Hofors kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

77,3 m²

3 rum

4 096 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 680 000 kr+97 %

8 797 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Erskines väg 23

Fritidshus
Jädraås, Ockelbo kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95+60 m²

5 rum

659 m²

Slutpris 1 200 000 kr+33 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Brogatan 35, Born, Hofors kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Brogatan 35

Villa
Born, Hofors kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

91+64 m²

3 rum

1 326 m²

Slutpris 850 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Majorsgatan 36, Storvik, Sandvikens kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Majorsgatan 36

Villa
Storvik, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

117+50 m²

4 rum

1 072 m²

Slutpris 900 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 apr. 2026

Bivägen 21

Villa
Lövbacken, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60+35 m²

3 rum

1 206 m²

Slutpris 1 395 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Odengatan 52B, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Odengatan 52B

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56,5 m²

2 rum

3 781 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 510 000 kr-7 %

9 027 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Köpmangatan 33A, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Köpmangatan 33A

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52,4 m²

2 rum

3 906 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

15 172 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kanalparken 16A, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Kanalparken 16A

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63,5 m²

2 rum

4 118 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 875 000 kr-2 %

13 780 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Järnvägsgatan 14A, Storvik, Sandvikens kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Järnvägsgatan 14A

Lägenhet
Storvik, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61 m²

2 rum

4 356 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 380 000 kr-4 %

6 230 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Smedsgatan 8B, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Smedsgatan 8B

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69,2 m²

3 rum

5 114 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 950 000 kr-10 %

13 728 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vikingavägen 18, Seestaden, Sandvikens kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Vikingavägen 18

Lägenhet
Seestaden, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

48 m²

1,5 rum

4 945 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 395 000 kr-7 %

8 229 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Köpmangatan 22B, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Köpmangatan 22B

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58,8 m²

2 rum

3 875 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 725 000 kr-6 %

12 330 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Dalagatan 16A, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 15 jan. 2026

Dalagatan 16A

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52,9 m²

2 rum

4 501 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 520 000 kr-5 %

9 830 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Agavägen 28A, Seestaden, Sandvikens kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Agavägen 28A

Radhus
Seestaden, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

4 000 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

17 267 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lerviksvägen 11, Bovik, Sandvikens kommun
  • Såld 14 dec. 2025

Lerviksvägen 11

Fritidshus
Bovik, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52 m²

3 rum

1 545 m²

Slutpris 975 000 kr-11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vallhovsvägen 30C, Vallhov, Sandvikens kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Vallhovsvägen 30C

Radhus
Vallhov, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

110 m²

4 rum

138 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kantarellvägen 10B, Södra Björksätra, Sandvikens kommun
  • Såld 11 dec. 2025

Kantarellvägen 10B

Lägenhet
Södra Björksätra, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

2 761 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 270 000 kr+38 %

4 655 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Valhallavägen 19B, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Valhallavägen 19B

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

44,5 m²

1 rum

3 057 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 560 000 kr-7 %

12 584 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kungsforsvägen 436, Järbo, Sandvikens kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Kungsforsvägen 436

Fritidshus
Järbo, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

128+17 m²

5 rum

1 685 m²

Slutpris 1 395 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Högbovägen 514, Långsjön, Sandvikens kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Högbovägen 514

Fritidshus
Långsjön, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

68+4 m²

3 rum

2 047 m²

Slutpris 1 500 000 kr-25 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Baldersgatan 10B, Centralt, Sandvikens kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Baldersgatan 10B

Lägenhet
Centralt, Sandvikens kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47,4 m²

1 rum

2 491 kr/mån

Slutpris 475 000 kr-4 %

10 021 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 39