Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Sara Gustafsson

Sara Gustafsson

Om mig

En mäklare med förståelse för människors behov, drömmar och det faktum att varje affär är unik. Jag arbetar proaktivt, är lyhörd, målinriktad och tillgänglig. Utöver att nå bästa möjliga pris är mitt mål att bygga förtroende och långsiktiga relationer med återkommande kunder.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Onyxvägen 6

Lägenhet
Kolla Parkstad, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

6 202 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr+11 %

49 367 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Aranäs allé 20

Lägenhet
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

78,8 m²

3 rum

5 439 kr/mån

Slutpris 4 600 000 kr+2 %

58 376 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 2