Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
5 rum lägenhet på Lillekärr norra 131 Hisings Kärra, Göteborgs kommun - bild 1
5 rum lägenhet på Lillekärr norra 131 Hisings Kärra, Göteborgs kommun - bild 2
5 rum lägenhet på Lillekärr norra 131 Hisings Kärra, Göteborgs kommun - bild 3
5 rum lägenhet på Lillekärr norra 131 Hisings Kärra, Göteborgs kommun - bild 4
5 rum lägenhet på Lillekärr norra 131 Hisings Kärra, Göteborgs kommun - bild 5
Kommande

Lillekärr norra 131

Lägenhet
Hisings Kärra, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
126,3 m²
5 rum
9 054 kr/mån

Välkomna till denna generösa femrummare med påtaglig radhuskänsla, härliga uteplatser och välplanerade ytor för den stora familjen! Här får ni två välplanerade våningsplan och ett inrett vindsutrymme. På entréplan finns kök, vardagsrum, tvättstuga, badrum och klädkammare. Från vardagsrummet nås bostadens stora altandäck i soligt och insynsskyddat läge med plats för utemöbler. På övre plan finns…

Premium
Balkong
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 8B Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 8B Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 8B Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 8B Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ernst Torulfsgatan 8B Munkebäck, Göteborgs kommun - bild 5
Kommande

Ernst Torulfsgatan 8B

Lägenhet
Munkebäck, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 995 000 kr
67 m²
3 rum
vån 3/3
5 786 kr/mån
44 701 kr/m²

Varmt välkommen till denna fina trerummare där genomgående parkettgolv och ljusa ytskikt genomsyrar hemmet. Bostaden ligger högst upp i hörnet av huset och får ett härligt ljusflöde från fönster på tre sidor. Med en generös takhöjd och vackra detaljer som inbyggda fönsterbrädor i marmor känns denna lägenhet både luftig och full av karaktär. Här erbjuds ett modernt kök, ett ljust vardagsrum med…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Byvädersgatan 48 Biskopsgården, Göteborgs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Byvädersgatan 48 Biskopsgården, Göteborgs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Byvädersgatan 48 Biskopsgården, Göteborgs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Byvädersgatan 48 Biskopsgården, Göteborgs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Byvädersgatan 48 Biskopsgården, Göteborgs kommun - bild 5
Kommande

Byvädersgatan 48

Lägenhet
Biskopsgården, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 995 000 kr
120 m²
4 rum
vån 1/2
6 754 kr/mån
24 958 kr/m²

Välkommen till ett ljust och välplanerat hem med en oslagbar placering högt på en platå vid Byvädersgatans lugna återvändsplats. Här bor du i en naturnära miljö med kuperad terräng och fri utsikt. Denna rymliga bostad om 120 kvm bjuder på soligt läge, egen uteplats, parkeringsplats och praktiskt utvändigt förråd. Från vardagsrummets generösa fönster på övre plan kan du njuta av årstidernas…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Bäckebolslyckan 7 Hisings Backa, Göteborgs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Bäckebolslyckan 7 Hisings Backa, Göteborgs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Bäckebolslyckan 7 Hisings Backa, Göteborgs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Bäckebolslyckan 7 Hisings Backa, Göteborgs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Bäckebolslyckan 7 Hisings Backa, Göteborgs kommun - bild 5
Kommande

Bäckebolslyckan 7

Lägenhet
Hisings Backa, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
68,5 m²
3 rum
vån 2/2
5 486 kr/mån

Välkomna till denna ljusa och trivsamma trea med genomgående ljusinsläpp från två håll och en enhetlig interiör! Lägenheten präglas av öppna ytor, genomtänkta materialval och en modern känsla som gör den lätt att trivas i. Köket renoverades 2023 och erbjuder gott om arbetsyta med en öppen planlösning mot vardagsrummet – Perfekt för både vardag och umgänge. Från ett av de två sovrummen når ni en…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling