Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare William Falkerhorn

William Falkerhorn

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jul. 2025

Norrbackagatan 27 A

Lägenhet
Vasastan/Birkastan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61 m²

2 rum

3 233 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 510 000 kr+3 %

106 721 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Öregrundsgatan 17

Lägenhet
Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

99,5 m²

4 rum

5 396 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 100 000 kr+2 %

111 558 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 maj. 2025

Rörstrandsgatan 38A

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

77 m²

3 rum

4 455 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 8 950 000 kr+2 %

116 234 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 28 av 28