Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Christian Hallberg

Christian Hallberg

Om mig

Med över 30 års dokumenterad erfarenhet inom ledarskap och försäljning har jag en djup förståelse för vad som krävs för att genomföra en framgångsrik bostadsaffär – alltid med dig som säljare i centrum. Jag erbjuder ett starkt personligt engagemang, ett tydligt affärsdriv och gedigen försäljningskompetens. Mitt mål är att skapa en trygg, effektiv och smidig process, oavsett om du står inför en försäljning eller ett köp.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Stubbs väg 6

Villa
Kyrkhult, Olofströms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

137+30 m²

4 rum

858 m²

Slutpris 1 195 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Vikaljungavägen 1707

Fritidshus
Pukavik, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47 m²

3 rum

800 m²

Slutpris 970 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jul. 2025

Midgårdsvägen 7116

Fritidshus
Grönslätt, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

103 m²

4 rum

1 412 m²

Slutpris 3 900 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Matsagårdsvägen 5

Villa
Kylinge, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105 m²

4 rum

1 429 m²

Slutpris 1 250 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Slupvägen 2857

Villa
Norjeboke, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

4 rum

564 m²

Slutpris 2 700 000 kr+8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Brötalyckevägen 8652

Villa
Sigersvik, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

118+45 m²

5 rum

531 m²

Slutpris 6 000 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jun. 2025

Äsphultsvägen 295

Fritidshus
Linderöd, Kristianstads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

103 m²

2,5 rum

2 192 m²

Slutpris 1 670 000 kr+12 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Östra Ringvägen 367

Villa
Jämshög, Olofströms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

143+83 m²

4 rum

1 802 m²

Slutpris 1 450 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Hamngatan 18A

Lägenhet
Centrum, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61 m²

2 rum

4 198 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

20 492 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025

Skrubbebodavägen 161-19

Villa
Olofström, Olofströms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

152+59 m²

7 rum

2,1 ha

Slutpris 1 400 000 kr+41 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Kommendantsvägen 26

Lägenhet
Gamla Näsby, Kristianstads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60,5 m²

2 rum

3 939 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 480 000 kr-19 %

7 934 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Espekullsvägen 41

Radhus
Vä, Kristianstads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

94 m²

4 rum

7 174 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

13 777 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Fridlunds väg 115-5

Villa
Axeltorp, Bromölla kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

140+140 m²

8 rum

1 903 m²

Slutpris 1 950 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 38 av 38