Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025

Branteviksgatan 5A

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

4 931 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr+3 %

23 684 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stenkällevägen 79F, Stenkällan, Malmö kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Stenkällevägen 79F

Lägenhet
Stenkällan, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76 m²

4 rum

8 276 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 315 000 kr-9 %

17 303 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Branteviksgatan 10A, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Branteviksgatan 10A

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 229 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

19 917 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kiviksgatan 9B, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Kiviksgatan 9B

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

4 464 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr±0 %

25 472 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 okt. 2025

Fredriksbergsgatan 8

Lägenhet
Slussen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

118 m²

3,5 rum

6 174 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

33 856 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Branteviksgatan 8E, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Branteviksgatan 8E

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 229 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-5 %

15 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bragegatan 9, Dalaplan, Malmö kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Bragegatan 9

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56,5 m²

2 rum

4 006 kr/mån

Slutpris 1 050 000 kr±0 %

18 584 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Hyllie vattenparksgata 35

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86 m²

4 rum

5 399 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-5 %

32 558 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Branteviksgatan 12C, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Branteviksgatan 12C

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

66 m²

3 rum

4 422 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 550 000 kr-6 %

23 485 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Producentgatan 11

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,5 m²

2 rum

2 938 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

29 770 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Vagnmakarebyn 2D

Lägenhet
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

82,5 m²

3 rum

7 159 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 530 000 kr-7 %

18 545 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Sufflörgatan 17

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

4 776 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

23 418 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Tornfalksgatan 2A

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

81 m²

3 rum

4 762 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 760 000 kr-2 %

21 728 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Axel Danielssons Väg 93

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

5 239 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 270 000 kr-9 %

15 875 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2025

Sivs gränd 9B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,9 m²

2 rum

2 716 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

36 446 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Regementsgatan 33A, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Regementsgatan 33A

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

2 rum

2 511 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

43 900 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Östra farmvägen 32D

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 160 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

20 833 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Baskemöllegatan 6B, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Baskemöllegatan 6B

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64,5 m²

3 rum

4 351 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

27 907 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Östra farmvägen 42A, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 23 aug. 2025

Östra farmvägen 42A

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50,5 m²

2 rum

3 743 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 200 000 kr-4 %

23 762 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Västmanlandsgatan 6A, Dalaplan, Malmö kommun
  • Såld 23 aug. 2025

Västmanlandsgatan 6A

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

34,5 m²

1 rum

1 799 kr/mån

Slutpris 815 000 kr-1 %

23 623 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Branteviksgatan 5B, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Branteviksgatan 5B

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 100 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-5 %

16 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Sufflörgatan 19

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

4 777 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 975 000 kr-1 %

25 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Kronetorpsgatan 74 B

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71,5 m²

3 rum

5 822 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 980 000 kr-18 %

13 706 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kronetorpsgatan 50B, Segevång, Malmö kommun
  • Såld 14 aug. 2025

Kronetorpsgatan 50B

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

38 m²

1,5 rum

3 459 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr±0 %

19 737 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Östra farmvägen 44B, Östra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Östra farmvägen 44B

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

3 rum

4 391 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 175 000 kr±0 %

19 583 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 51 - 75 av 93