Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Johan Sassersson

Johan Sassersson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jun. 2025
profilfoto på mäklare
JohanSassersson

Pilgatan 8

Villa
Gärsnäs, Simrishamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98+32 m²

4 rum

742 m²

Slutpris 1 720 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JohanSassersson

Bergstrands väg 1C

Lägenhet
Simrishamn, Simrishamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58,5 m²

2 rum

4 420 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 645 000 kr-4 %

11 026 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
JohanSassersson

Seymours väg 22

Villa
Skillinge, Simrishamns kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

291 m²

6 rum

619 m²

Slutpris 4 800 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 28 av 28