Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Franzéngatan 78, 5 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 3 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Franzéngatan 78, 5 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

3 rum

4 846 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 200 000 kr+3 %

93 182 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Primusgatan 54, 9tr, Lilla Essingen, Stockholms kommun
  • Såld 28 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LeifÖstlund

Primusgatan 54, 9tr

Lägenhet
Lilla Essingen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 201 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+2 %

91 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Strålgatan 35, 1tr, Lilla Essingen, Stockholms kommun
  • Såld 21 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LeifÖstlund

Strålgatan 35, 1tr

Lägenhet
Lilla Essingen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

33 m²

2 rum

2 352 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

81 667 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensgatan 141, 7 tr, Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 20 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PiaLasses

Lindhagensgatan 141, 7 tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

3 074 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr+6 %

98 980 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Luxgatan 9, 3tr, Lilla Essingen, Stockholms kommun
  • Såld 8 maj. 2025
profilfoto på mäklare
LeifÖstlund

Luxgatan 9, 3tr

Lägenhet
Lilla Essingen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

2 615 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr±0 %

95 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025
profilfoto på mäklare
AdrianVodovozov

Kronobergsgatan 20

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

20 m²

1 rum

2 264 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

165 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 126 - 131 av 131