Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Mattias Nilsson

Mattias Nilsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MattiasNilsson

Sankt Eriksgatan 118

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 950 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 750 000 kr+4 %

112 500 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
MattiasNilsson

Bergsgatan 49

Lägenhet
Kronobergsparken, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

28 m²

1 rum

1 818 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr+4 %

103 571 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MattiasNilsson

Konstgjutarvägen 26

Lägenhet
Johanneshov, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

2 978 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 925 000 kr+6 %

73 125 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MattiasNilsson

Kungsholms Strand 143

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

1 873 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 430 000 kr+11 %

110 750 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MattiasNilsson

Karlsviksgatan 18

Lägenhet
Norr Mälarstrand, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

2 793 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 715 000 kr+14 %

103 909 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MattiasNilsson

Svarvargatan 7, Vind

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

104 m²

4 rum

5 630 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 13 740 000 kr+2 %

132 115 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025
profilfoto på mäklare
MattiasNilsson

Kungsholms strand 137, 4 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

1,5 rum

2 610 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr+2 %

100 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 7