Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Camilla Hansen

Camilla Hansen

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Ola Hanssonsgatan 1 Kristineberg, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ola Hanssonsgatan 1 Kristineberg, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ola Hanssonsgatan 1 Kristineberg, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ola Hanssonsgatan 1 Kristineberg, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ola Hanssonsgatan 1 Kristineberg, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 15:35

Ola Hanssonsgatan 1

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 595 000 kr
29 m²
1 rum
vån 3/4
2 291 kr/mån
89 483 kr/m²

Välplanerad och stilren lägenhet med genomgående moderna materialval och ljus, luftig känsla. Socialt allrum med plats för både soffgrupp och matbord samt smart sovdel. Helkaklat badrum, praktisk klädkammare och tidlöst kök med full maskinell utrustning. Brf Stormyrtösen 2 är en äkta förening som äger marken och omfattar 146st lägenheter med bostadsrätt, varav 3st lägenheter med hyresrätt.…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kristineberg, Stockholms kommun
Sön 17 maj kl 15:00

Ola Hanssonsgatan 7

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 695 000 kr
26 m²
1 rum
vån 2/4
2 220 kr/mån
103 654 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 2