Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
2 rum lägenhet på Rättaregatan 1C Glasberga, Södertälje kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Rättaregatan 1C Glasberga, Södertälje kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Rättaregatan 1C Glasberga, Södertälje kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Rättaregatan 1C Glasberga, Södertälje kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Rättaregatan 1C Glasberga, Södertälje kommun - bild 5

Rättaregatan 1C

Lägenhet
Glasberga, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 615 000 kr
55 m²
2 rum
vån 1/2
3 743 kr/mån
29 364 kr/m²

Välkommen till Rättaregatan 1C! Nu har vi nöjet och möjligheten att saluföra denna trevliga och välplanerade 2:a om 55 kvm, belägen i ett attraktivt gavelläge med extra ljusinsläpp och sol under stora delar av dagen. Läget ger dessutom bostaden en unik känsla av rymd och ljus – något som genomsyrar hela hemmet. Bostaden erbjuder en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum, en…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Stockholmsvägen 2B Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stockholmsvägen 2B Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stockholmsvägen 2B Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stockholmsvägen 2B Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stockholmsvägen 2B Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 5

Stockholmsvägen 2B

Lägenhet
Södertälje Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 350 000 kr
42,5 m²
1 rum
vån 1/3
3 590 kr/mån
31 765 kr/m²

Välkommen till Stockholmsvägen 2B! Nu har vi möjligheten att saluföra denna 1:a om 42,5 kvm belägen i centrala Södertälje med gångavstånd till det mesta, i en bra förening med stabil ekonomi och låg skuldsättning/kvm. Här bort du på våning 1/3 med balkong och utsikt över delar av Södertälje centrum. Boendet erbjuder renoverat kök, soffhörna, sovrum i bra storlek och ett badrum med dusch. I…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 5

Bergsgatan 17

Lägenhet
Bergvik, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 095 000 kr
58 m²
2 rum
vån 1/3
5 754 kr/mån
18 879 kr/m²

Välkommen till Bergsgatan 17! Nu har vi möjlighet att presentera denna välplanerade 2 rok om 58 kvm med balkong i eftertraktade Bergvik. Här bor du med natur och vatten runt knuten, perfekt för härliga promenader och avkoppling. Bostaden erbjuder stort vardagsrum med utgång till balkong, ett rymligt sovrum samt ett helkaklat badrum i moderna färger. Kök med god arbetsyta och plats för matbord. …

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Erikshällsgatan 6B Mariekäll, Södertälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Erikshällsgatan 6B Mariekäll, Södertälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Erikshällsgatan 6B Mariekäll, Södertälje kommun - bild 3

Erikshällsgatan 6B

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 095 000 kr
76 m²
3 rum
vån 2/4
7 298 kr/mån
14 408 kr/m²
Plus
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mariekäll, Södertälje kommun

Liljevalchsgatan 22F

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
995 000 kr
25,5 m²
1 rum
vån 3/3
1 774 kr/mån
39 020 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
8 rum villa på Solhemsgatan 3 Grusåsen, Södertälje kommun - bild 1
8 rum villa på Solhemsgatan 3 Grusåsen, Södertälje kommun - bild 2
8 rum villa på Solhemsgatan 3 Grusåsen, Södertälje kommun - bild 3
Budgivning pågår

Solhemsgatan 3

Villa
Grusåsen, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
11 500 000 kr
221 + 22 m²
8 rum
710 m² tomt
Plus
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södertälje Centrum, Södertälje kommun

Västra Kanalgatan 11

Lägenhet
Södertälje Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
890 000 kr
23 m²
1 rum
vån 1/3
1 764 kr/mån
38 696 kr/m²
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Västergård, Södertälje kommun

Liljevalchsgatan 60

Lägenhet
Västergård, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 050 000 kr
31 m²
1 rum
vån 2/4
2 073 kr/mån
33 871 kr/m²
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bergsgatan 17 Bergvik, Södertälje kommun - bild 3

Bergsgatan 17

Lägenhet
Bergvik, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
45 m²
1 rum
vån 2/3
4 879 kr/mån
26 556 kr/m²
Plus
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1,5 rum lägenhet på Kolonigatan 2 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Kolonigatan 2 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Kolonigatan 2 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Kolonigatan 2 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Kolonigatan 2 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 5

Kolonigatan 2

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
995 000 kr
36 m²
1,5 rum
vån 3/5
4 544 kr/mån
27 639 kr/m²

Med ett attraktivt läge i omtyckta Mariekäll presenteras nu denna trivsamma etta om 36 kvadratmeter på Kolonigatan 2! Med en tilltalande planlösning är denna bostad välplanerad och inbjudande. I allrummet finns det gott om plats för familj och vänner att umgås, sovalkoven rymmer en säng av större modell och här kan man med fördel skärma av med en gardin eller rumsavdelare. Ljusinsläppet är…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra, Södertälje kommun

Hertig Carls Väg 31A

Lägenhet
Södra, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 350 000 kr
41 m²
2 rum
vån 3/3
4 191 kr/mån
32 927 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mariekäll, Södertälje kommun

Erikshällsgatan 8

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
795 000 kr
34 m²
1 rum
vån 1/4
4 407 kr/mån
23 382 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Åsvägen 16 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Åsvägen 16 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Åsvägen 16 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Åsvägen 16 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Åsvägen 16 Mariekäll, Södertälje kommun - bild 5

Åsvägen 16

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 650 000 kr
58 m²
2 rum
3 893 kr/mån
28 448 kr/m²

Välkommen till Åsvägen 16! Nu har vi möjlighet att saluföra denna ljusa 2:a om 61 kvm på gatuplan, belägen i populära Mariekäll. Här bor du med gångavstånd, cirka 5 minuter, till både Södertälje centrum och pendeltåget. Bostaden erbjuder ett rymligt vardagsrum, ett rofyllt sovrum och ett badrum med kaklade väggar. Köket består av charmiga köksluckor och god arbetsyta. I närhet en av bostaden…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Kaplansgatan 6 Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kaplansgatan 6 Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kaplansgatan 6 Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kaplansgatan 6 Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kaplansgatan 6 Södertälje Centrum, Södertälje kommun - bild 5

Kaplansgatan 6

Lägenhet
Södertälje Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
695 000 kr
42 m²
1 rum
vån 2/4
6 628 kr/mån
16 548 kr/m²

Vid vackra Turingelunden hittar vi denna välplanerade och trivsamma etta med ett rejält kök och ett helkaklat badrum. Här hittar vi 42 kvadratmeter disponerat över en rymlig hall, ett ordentligt kök med matplats, ett allrum med plats för både soffa och säng. I allrummet finns en fransk balkong med utsikt över Turingelunden och St:a Ragnhilds kyrka. Samtliga ytskikt är ljusa och fräscha. I…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Erikshällsgatan 6C Mariekäll, Södertälje kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Erikshällsgatan 6C Mariekäll, Södertälje kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Erikshällsgatan 6C Mariekäll, Södertälje kommun - bild 3

Erikshällsgatan 6C

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 250 000 kr
37 m²
1 rum
vån -1/3
4 613 kr/mån
33 784 kr/m²
Plus
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Värdsholmen, Södertälje kommun

Värdsholmsgatan 3

Lägenhet
Värdsholmen, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 595 000 kr
38 m²
2 rum
vån 3
3 430 kr/mån
41 974 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Igelsta, Södertälje kommun

Sågverksvägen 3

Lägenhet
Igelsta, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 695 000 kr
72 m²
3 rum
vån 1/5
5 141 kr/mån
37 431 kr/m²
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1,5 rum lägenhet på Viksängsvägen 1 Viksängen, Södertälje kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Viksängsvägen 1 Viksängen, Södertälje kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Viksängsvägen 1 Viksängen, Södertälje kommun - bild 3

Viksängsvägen 1

Lägenhet
Viksängen, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
37,5 m²
1,5 rum
vån 2/5
3 664 kr/mån
31 867 kr/m²
Plus
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Pias Väg 7 Kallfors, Södertälje kommun - bild 1
5 rum radhus på Pias Väg 7 Kallfors, Södertälje kommun - bild 2
5 rum radhus på Pias Väg 7 Kallfors, Södertälje kommun - bild 3

Pias Väg 7

Radhus
Kallfors, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 300 000 kr
156 m²
5 rum
vån 1/1
7 315 kr/mån
21 154 kr/m²
Plus
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hölö, Södertälje kommun

Marmorvägen 11

Villa
Hölö, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 995 000 kr
142 m²
6 rum
1 037 m² tomt
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Igelstavik, Södertälje kommun

Barkvägen 2

Lägenhet
Igelstavik, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 395 000 kr
55 m²
2 rum
4 379 kr/mån
43 545 kr/m²
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Glasyrstigen 30 Lina Hage, Södertälje kommun - bild 1
5 rum radhus på Glasyrstigen 30 Lina Hage, Södertälje kommun - bild 2
5 rum radhus på Glasyrstigen 30 Lina Hage, Södertälje kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 13:00

Glasyrstigen 30

Radhus
Lina Hage, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 895 000 kr
130 m²
5 rum
6 284 kr/mån
22 269 kr/m²
Plus
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 101 - 122 av 122