- Sök mäklare
- Erik Olsson Fastighetsförmedling
- Filip Källström
Om mig
Mina kunder uppskattar att jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2019, med en stark förankring i Nykvarn och Södertälje där jag är uppvuxen och bor idag. Tack vare min bakgrund inom byggbranschen kan jag ge trygga och konkreta råd om konstruktion, kvalitet och potential i varje bostad.
Kunderna lyfter ofta min juridiska noggrannhet, mitt engagemang och min förmåga att driva affärer i mål med tydlighet och fokus. Jag specialiserar mig på villor, fritidshus och fastigheter.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Mikael Wincklers väg 10H
Nykvarn Centrum, Nykvarns kommun
78,9 m²
3 rum
- Balkong
Slutpris 2 680 000 kr+1 %
33 967 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Herrgårdsvägen 24
Kallfors, Järna, Södertälje kommun
114,5 m²
5 rum
- Balkong
- Uteplats
Slutpris 2 500 000 kr-4 %
21 834 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Visar alla 2