Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Emma Sollert

Emma Sollert

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025

Skolvägen 3J

Lägenhet
Mölnbo, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61 m²

3 rum

4 929 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

20 492 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Hertig Carls Väg 47A

Lägenhet
Södra, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49,5 m²

2 rum

3 154 kr/mån

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

29 293 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 okt. 2025

Nydalavägen 11

Lägenhet
Brunnsäng, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

3 rum

5 462 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr-4 %

25 568 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Doktor Martingatan 1B, Södertälje Centrum, Södertälje kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Doktor Martingatan 1B

Lägenhet
Södertälje Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

6 326 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr±0 %

39 241 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Mölnbovägen 23T

Lägenhet
Ene, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

87 m²

3 rum

5 581 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-5 %

29 885 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Karlslundsgatan 18

Lägenhet
Bårstaberget, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86 m²

4 rum

5 673 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-9 %

16 860 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Bangatan 28

Lägenhet
Södertälje Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

3 664 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr+12 %

32 237 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Skogsgatan 3B

Lägenhet
Bergvik, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

2 963 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

46 395 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Hertig Carls Väg 37

Lägenhet
Södra, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

4 032 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr+8 %

37 500 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Storgatan 2

Lägenhet
Järna Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

34,7 m²

1,5 rum

2 325 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 430 000 kr+10 %

41 210 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Hertig Carls Väg 29C

Lägenhet
Södra, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

41 m²

2 rum

3 954 kr/mån

Slutpris 1 500 000 kr+3 %

36 585 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Hertig Carls Väg 28C

Lägenhet
Södra, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47 m²

2 rum

3 764 kr/mån

Slutpris 1 365 000 kr+1 %

29 043 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jul. 2025

Västra Kanalgatan 23

Lägenhet
Södertälje Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

4 430 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

35 380 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jul. 2025

Herrgårdsvägen 20

Radhus
Kallfors, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76,1 m²

3 rum

4 495 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr+5 %

38 108 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Sågverksvägen 35

Lägenhet
Igelsta, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

41 m²

2 rum

3 574 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

48 659 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jul. 2025

Vallhöjdsvägen 11

Lägenhet
Kallfors, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

4 803 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

35 933 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Jumstabergsvägen 24

Villa
Jumstaberg, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

193 m²

7 rum

2 321 m²

Slutpris 5 700 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Ågärdevägen 23

Villa
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

146+146 m²

7 rum

1 360 m²

Slutpris 3 600 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Sofiehillsvägen 16

Villa
Östertälje, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

107+61 m²

5 rum

700 m²

Slutpris 3 650 000 kr-9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Hälsovägen 33

Lägenhet
Södra, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64 m²

2 rum

2 950 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

30 469 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Stockholmsvägen 2A

Lägenhet
Södertälje Centrum, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

2 rum

3 359 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

32 051 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Sätersgatan 2

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70,5 m²

2 rum

6 200 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-3 %

26 950 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Amerikagatan 45A

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97 m²

3 rum

5 603 kr/mån

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

29 897 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Trädgårdsgatan 7

Lägenhet
Mariekäll, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

3 556 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

31 481 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Byggmästaregatan 2

Lägenhet
Grusåsen, Södertälje kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

1 rum

1 897 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

34 875 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 57