Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Hässlebovägen 3

Villa
Jonstorp, Höganäs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

150+70 m²

6 rum

1 541 m²

Slutpris 3 950 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Prästgatan 26, Centrum, Helsingborgs kommun
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Prästgatan 26

Lägenhet
Centrum, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76 m²

2 rum

4 403 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 620 000 kr-1 %

34 474 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Välkommen till ett charmigt enplanshus med soligt söderläge i attraktiva Ramlösa, Helsingborg!, Ramlösa
  • Såld 17 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Välkommen till ett charmigt enplanshus med soligt söderläge i attraktiva Ramlösa, Helsingborg!

Villa
Ramlösa
Erik Olsson Fastighetsförmedling

96+54 m²

3 rum

516 m²

Slutpris 4 000 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bondegatan 33B, Ramlösa, Helsingborgs kommun
  • Såld 17 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Bondegatan 33B

Villa
Ramlösa, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

142+27 m²

5 rum

448 m²

Slutpris 5 300 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Starby landsväg 369, Ängelholm, Ängelholms kommun
  • Såld 16 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Starby landsväg 369

Villa
Ängelholm, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130 m²

4 rum

405 m²

Slutpris 2 250 000 kr+13 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Liljegatan 26, Bäckadal, Ängelholms kommun
  • Såld 15 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AndréWahlström

Liljegatan 26

Lägenhet
Bäckadal, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80,5 m²

3 rum

5 658 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr-1 %

20 807 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Anemongatan 13, Bårslöv, Helsingborgs kommun
  • Såld 14 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AndréWahlström

Anemongatan 13

Radhus
Bårslöv, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

117 m²

5 rum

157 m²

Slutpris 2 365 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindvägen 14, Åstorp, Åstorps kommun
  • Såld 13 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Lindvägen 14

Villa
Åstorp, Åstorps kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

118+98 m²

5 rum

978 m²

Slutpris 3 500 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kornellgatan 14, Ramlösagården, Helsingborgs kommun
  • Såld 13 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Kornellgatan 14

Radhus
Ramlösagården, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120 m²

4 rum

8 890 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

20 417 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fjällvägen 5, Tingdal, Åstorps kommun
  • Såld 10 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Fjällvägen 5

Villa
Tingdal, Åstorps kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

140+20 m²

6 rum

742 m²

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kristianstadsvägen 18, Laholm, Laholms kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AndréWahlström

Kristianstadsvägen 18

Villa
Laholm, Laholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

180+10 m²

8 rum

1 016 m²

Slutpris 2 300 000 kr+5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rågvägen 6, Höör, Höörs kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Rågvägen 6

Villa
Höör, Höörs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

178+24 m²

6 rum

760 m²

Slutpris 3 600 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
S:t Clemens gata 4A, Centrum, Helsingborgs kommun
  • Såld 31 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IdaAndersson

S:t Clemens gata 4A

Lägenhet
Centrum, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97 m²

3 rum

6 608 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr+5 %

32 474 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lundsbäcksgatan 14A, Vasatorps trädgård, Helsingborgs kommun
  • Såld 27 jul. 2025
profilfoto på mäklare
ShangaRostam

Lundsbäcksgatan 14A

Lägenhet
Vasatorps trädgård, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

4 007 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

34 771 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Dalhemsvägen 43A, Dalhem, Helsingborgs kommun
  • Såld 24 jul. 2025
profilfoto på mäklare
ShangaRostam

Dalhemsvägen 43A

Lägenhet
Dalhem, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

1 rum

3 916 kr/mån

Slutpris 440 000 kr-9 %

11 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Polisgatan 13, Centrum Ängelholm, Ängelholms kommun
  • Såld 24 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AndréWahlström

Polisgatan 13

Lägenhet
Centrum Ängelholm, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 211 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

29 365 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gångvadsvägen 75, Össjö, Ängelholms kommun
  • Såld 21 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AndréWahlström

Gångvadsvägen 75

Villa
Össjö, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

90 m²

4 rum

838 m²

Slutpris 1 800 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pålsjögatan 7, Tågaborg, Helsingborgs kommun
  • Såld 18 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Pålsjögatan 7

Lägenhet
Tågaborg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

3 615 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

32 653 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Tranbärsvägen 5

Villa
Jonstorp, Höganäs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

188 m²

7 rum

650 m²

Slutpris 3 700 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stavershultsvägen 195, Stavershult, Ängelholms kommun
  • Såld 16 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AndréWahlström

Stavershultsvägen 195

Villa
Stavershult, Ängelholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

185+50 m²

6 rum

1,7 ha

Slutpris 3 415 000 kr+14 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Frösögatan 17, Rydebäck, Helsingborgs kommun
  • Såld 15 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IdaAndersson

Frösögatan 17

Lägenhet
Rydebäck, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69 m²

2 rum

5 852 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-3 %

22 464 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Krigaregatan 2, Mörarp, Helsingborgs kommun
  • Såld 14 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AliMroveh

Krigaregatan 2

Villa
Mörarp, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

139+73 m²

6 rum

1 011 m²

Slutpris 2 450 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Åsljunga 589, Åsljunga, Örkelljunga kommun
  • Såld 6 jul. 2025

Åsljunga 589

Fritidshus
Åsljunga, Örkelljunga kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62 m²

3 rum

5 053 m²

Slutpris 1 000 000 kr-20 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Handelsmansgatan 10A, Eneborg, Helsingborgs kommun
  • Såld 4 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IdaAndersson

Handelsmansgatan 10A

Lägenhet
Eneborg, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53,5 m²

2 rum

2 339 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 240 000 kr-4 %

23 178 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Särögatan 8, Rydebäck, Helsingborgs kommun
  • Såld 3 jul. 2025
profilfoto på mäklare
IdaAndersson

Särögatan 8

Villa
Rydebäck, Helsingborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

142+14 m²

6 rum

752 m²

Slutpris 6 650 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 151 - 175 av 201