- Sök mäklare
- Erik Olsson Fastighetsförmedling
- Ida Andersson
Om mig
Med över 20 år som fotbollsspelare har jag utvecklat en vinnarskalle och drivkraft som jag tar med mig i varje bostadsaffär. Jag vet vad som krävs av en mäklare: ständig återkoppling, flexibilitet och att alltid sträva efter högsta möjliga slutpris. En bostadsförsäljning är en av livets största affärer, och jag gör allt för att den ska bli din bästa. Med stark tävlingsinstinkt och stort engagemang är jag redo att hjälpa dig. Hör av dig så skapar vi bästa möjliga resultat tillsammans!
Mäklarens försäljningar
Tömvägen 4
Laröd, Helsingborgs kommun
3 195 000 kr
74,8 m²
3 rum
vån 1/1
4 464 kr/mån
42 714 kr/m²
Kliv in i denna optimalt planerade trerummare där den eftertraktade radhuskänslan är påtaglig. Med fönster i två väderstreck och en genomgående planlösning skapas ett härligt ljusflöde genom hela bostaden. Hemmet är i ett fint skick med ytskikt, vitvaror och badrumsdetaljer som uppdaterats under de senaste åren, och som en extra bonus ett helt nytt kök under 2025. De sociala ytorna övergår…
Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Visar alla 1