Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Smultrongränd 22

Villa
Lindsdal, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

143 m²

6 rum

459 m²

Slutpris 2 450 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Lilla Brunneby 120

Villa
Lilla Brunneby, Mörbylånga kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

1 460 m²

Slutpris 1 095 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Västregårdsvägen 2, Gullaskruv, Nybro kommun
  • Såld 16 jun. 2025

Västregårdsvägen 2

Villa
Gullaskruv, Nybro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

93 m²

4 rum

1 508 m²

Slutpris 450 000 kr-14 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Rälsvägen 12

Villa
Ljungbyholm, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

165+49 m²

6 rum

1 040 m²

Slutpris 4 500 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Havsbrisvägen 4

Villa
Eriksöre, Mörbylånga kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

107 m²

4 rum

801 m²

Slutpris 3 575 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Strandvägen 17A

Villa
Färjestaden, Mörbylånga kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

201+84 m²

8 rum

1 109 m²

Slutpris 4 700 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slätängsvägen 11, Saxnäs, Mörbylånga kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Slätängsvägen 11

Tomt
Saxnäs, Mörbylånga kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

1 226 m²

Slutpris 1 495 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Amiralsgatan 19

Villa
Getingen, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70+70 m²

3 rum

756 m²

Slutpris 4 200 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Separatorvägen 12

Villa
Halltorp, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

162+5 m²

6 rum

1 646 m²

Slutpris 1 675 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skorstensvägen 196, Lindsdal, Kalmar kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Skorstensvägen 196

Villa
Lindsdal, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

155+16 m²

6 rum

720 m²

Slutpris 2 790 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jun. 2025

Sandviksgatan 111

Fritidshus
Sandvik, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53+18 m²

3 rum

332 m²

Slutpris 2 150 000 kr+8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Karlskronavägen 28, Vassmolösa, Kalmar kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Karlskronavägen 28

Villa
Vassmolösa, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

140+41 m²

8 rum

4 274 m²

Slutpris 2 060 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nypongränd 2, Lindsdal, Kalmar kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Nypongränd 2

Villa
Lindsdal, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144 m²

4 rum

1 072 m²

Slutpris 2 200 000 kr+30 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kabelvägen 6, Läckeby, Kalmar kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Kabelvägen 6

Villa
Läckeby, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98+50 m²

4 rum

1 640 m²

Slutpris 2 450 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Norrlidsvägen 90B

Lägenhet
Norrliden, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80,5 m²

3 rum

6 226 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 050 000 kr±0 %

13 043 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Wallingatan 6A

Lägenhet
Malmen, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

2 rum

4 166 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 425 000 kr-4 %

28 500 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bokgatan 1, Torsås, Torsås kommun
  • Såld 25 maj. 2025

Bokgatan 1

Villa
Torsås, Torsås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

154+149 m²

6 rum

1 018 m²

Slutpris 1 650 000 kr-13 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 maj. 2025

Dahmska vägen 20

Villa
Johannesborg, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

158+63 m²

5 rum

859 m²

Slutpris 4 575 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 maj. 2025

Neptunusvägen 8

Villa
Berga, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

142+111 m²

6 rum

1 029 m²

Slutpris 5 775 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kung rings gränd 14, Lindsdal, Kalmar kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Kung rings gränd 14

Villa
Lindsdal, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

152 m²

6 rum

555 m²

Slutpris 3 425 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Banérgatan 6B, Funkabo, Kalmar kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Banérgatan 6B

Lägenhet
Funkabo, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

5 178 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

18 836 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Hagmarksvägen 1

Villa
Djurängen, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130+125 m²

5 rum

866 m²

Slutpris 3 650 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Frejagatan 3A

Lägenhet
Bremerlyckan, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

108 m²

3 rum

5 834 kr/mån

Slutpris 3 270 000 kr-4 %

30 278 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Rimsmedsvägen 22

Villa
Berga, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

129+114 m²

5 rum

1 462 m²

Slutpris 3 525 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Kalmarvägen 17

Villa
Torsås, Torsås kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

233+65 m²

8 rum

7 029 m²

Slutpris 2 900 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 226 - 250 av 259