Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Katrin Franander

Katrin Franander

Om mig

Professionell, lyhörd och snabb i min återkoppling. Din bostadsaffär är en av de största och viktigaste händelserna i ditt liv, välj därför mäklare med omsorg. Jag arbetar hårt i mina affärer för att skapa en hög kundnöjdhet och hoppas på många givande stunder tillsammans med såväl säljare, spekulanter som köpare. Jag är med er hela vägen fram till ert drömboende. Varmt välkommen att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Bossevägen 4F Lindsdal, Kalmar kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bossevägen 4F Lindsdal, Kalmar kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bossevägen 4F Lindsdal, Kalmar kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bossevägen 4F Lindsdal, Kalmar kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bossevägen 4F Lindsdal, Kalmar kommun - bild 5
Kommande

Bossevägen 4F

Lägenhet
Lindsdal, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
53 m²
2 rum
4 698 kr/mån

I omtyckta Lindsdal ligger denna mycket trivsamma tvåa om 53 kvm. Bostaden stod färdig 2014 och är i genomgående fint skick - bara att flytta in för nästa ägare! Väldisponerat boende med generös förvaring i två klädkammare, rymligt badrum med tvättmaskin och ett sovrum i bra storlek. Vardagsrum och kök är förenat i modern, öppen planlösning och härifrån nås även en väl tilltagen balkong i…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Kungsgårdsvägen 34D Skälby, Kalmar kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Kungsgårdsvägen 34D Skälby, Kalmar kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Kungsgårdsvägen 34D Skälby, Kalmar kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Kungsgårdsvägen 34D Skälby, Kalmar kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Kungsgårdsvägen 34D Skälby, Kalmar kommun - bild 5
Kommande

Kungsgårdsvägen 34D

Lägenhet
Skälby, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
50 m²
2 rum
vån 2/3
4 496 kr/mån

Varmt välkomna till denna tvåa på Kungsgårdsvägen 34D. Här har vi en riktigt hemtrevlig bostad! Gott om plats för förvaring i hallen, trivsamt och ljust kök som med nya vitvaror och diskmaskinen som underlättar i vardagen. Vackert vardagsrum med fiskbensparkett och utgång till den härliga inglasade balkongen som förlänger sommaren såväl vår som höst och dessutom i sydvästläge. Sovrummet är…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra Området, Kalmar kommun
Kommande

Drottning Margaretas väg 70

Lägenhet
Södra Området, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 850 000 kr
104 m²
3 rum
vån 2/2
7 353 kr/mån
27 404 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 3