Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Eric Giljam

Eric Giljam

Om mig

Har arbetat som mäklare sedan 2011 och har genom åren hjälpt närmare 2 000 kunder att hitta nytt boende. Min ambition som mäklare är att varje kund ska känna största möjliga förtroende och trygghet genom affären. Med erfarenhet, lugn och noggrannhet tillsammans med vårt starka varumärke i ryggen vägleder jag dig genom försäljningen. Mitt mål med varje försäljning är att både köpare och säljare med glädje ska kunna rekommendera mig vidare till vänner och familj.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 jul. 2025

Stensbergsvägen 54D

Lägenhet
Södra Området, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69,7 m²

2,5 rum

6 026 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 375 000 kr-14 %

19 727 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Lötvägen 94

Lägenhet
Smedby, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98 m²

4 rum

6 364 kr/mån

Slutpris 895 000 kr±0 %

9 133 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Norrgårdsgatan 1B

Lägenhet
Norrgård, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 153 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-16 %

19 091 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Svarvarvägen 6D

Lägenhet
Lindsdal, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72 m²

2 rum

4 615 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr-15 %

7 639 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Slipkajen 15A

Lägenhet
Varvsholmen, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

84 m²

3 rum

5 415 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 150 000 kr-3 %

49 405 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Tegelviksvägen 7A

Lägenhet
Tegelviken, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67,5 m²

3 rum

6 324 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

17 037 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2025

Riddaregatan 7C

Lägenhet
Funkabo, Kalmar kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

3 371 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 840 000 kr+6 %

14 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 32 av 32