Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Nader Ardakani

Nader Ardakani

Om mig

God förhandlare, målinriktad och driven Jag har mer än 24 års erfarenhet från affärer inom byggprojektering, fastighetsförvaltning och företagsförmedling. Jag är övertygad om att lyhördhet och djup förståelse av parternas behov är viktiga ingredienser till en snabb och smidig affärsprocess med nöjda parter. Utöver god förhandlingsvana är jag mycket noggrann med formalia och analys.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Erik Dahlbergsgatan 20B, Vasastaden, Göteborgs kommun
  • Såld 10 maj. 2026

Erik Dahlbergsgatan 20B

Lägenhet
Vasastaden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

3 820 kr/mån

Slutpris 4 000 000 kr-4 %

74 074 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hällebergsvägen 5, Öjersjö, Partille kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Hällebergsvägen 5

Villa
Öjersjö, Partille kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

196+92 m²

1 081 m²

Slutpris 12 900 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gamlestadstorget 30, Gamlestaden, Göteborgs kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Gamlestadstorget 30

Lägenhet
Gamlestaden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

4 099 kr/mån

Slutpris 1 775 000 kr+5 %

38 587 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tegnérsgatan 9A, Lorensberg, Göteborgs kommun
  • Såld 23 mar. 2026

Tegnérsgatan 9A

Lägenhet
Lorensberg, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

4 732 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 175 000 kr+2 %

69 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gamla Kronvägen 49, Partille centrum, Partille kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Gamla Kronvägen 49

Lägenhet
Partille centrum, Partille kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 309 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr+1 %

35 185 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Wadmansgatan 13, Lorensberg, Göteborgs kommun
  • Såld 29 nov. 2025

Wadmansgatan 13

Lägenhet
Lorensberg, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

108 m²

3 rum

4 342 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 525 000 kr-1 %

78 935 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Åslyckevägen 12B, Tuve, Göteborgs kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Åslyckevägen 12B

Villa
Tuve, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

143+143 m²

5 rum

926 m²

Slutpris 5 500 000 kr
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Timmerslätt 53D, Furulund, Partille kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Timmerslätt 53D

Lägenhet
Furulund, Partille kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

113 m²

5 rum

6 117 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

25 664 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stockholmsgatan 1E, Bagaregården, Göteborgs kommun
  • Såld 25 jul. 2025

Stockholmsgatan 1E

Lägenhet
Bagaregården, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

1 702 kr/mån

Slutpris 2 360 000 kr+3 %

67 429 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Djurvägen 4, Landvetter, Härryda kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Djurvägen 4

Villa
Landvetter, Härryda kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

108 m²

5 rum

1 146 m²

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 10